Karınızın üzerine kuma getirmek ister miydiniz?

erkekler evliyken kuma alıyorlar peki siz olsanız karınızın üzerine kuma getirmek ister miydiniz? peki bayanlar siz eşiniz başka bir kadına aşık olup eve kuma diye getirse ne tepki verirsiniz?kadınlar neden kabul eder? erkekler neden getirir?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin zayıflıklarından kaynaklanıyor.

Aynı anda iki kadınla hayatini sürdürmenin savunulacak bir tarafi olamaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Kuma toplumumuzda nasıl çok? Hangi istatistiki araştırmaya dayanarak bunu söyleyebiliyorsun ki?

Sadece bir yörenin kültüründe olan bir olayı tüm ülkeyi içine katıp böyle saçma bir soru sorduğun için tebrik ederim.

Ne bekliyorsun şimdi?

Buradaki herhangi bir üyenin çıkıp "evet ben kumaya karşı değilim" demesini mi bekliyorsun?

0|0
    2|0
  • Ben tek eşliyim... Taliplerime duyurulur.

1|0
    4|1
  • İlkini aldıkta kuması kaldı peah

0|0
    0|0
  • çok merak ediyorsun başına gelmesin...:)

0|0
    2|0
  • Öyle bir geri kafalılık olmaz bende. Toplumdaki cahil, geri kafalı, şakirt insanlar yapar ancak bunu. Cahillik başa bela.

0|0
    0|0
  • soru bıkere baştan sacma acıklamanda tüy dikmis karşıyım ne demek yaa sanki cok normal biseymıs gbii

0|0
    1|0
    • bazen soruların mantığını anlamadan sırf cevap vermek için cevap verenler olur ya işte sen onlardansın yani sıradan ve aşağı

• yaa sana kuma gelirse :)

0|0
    2|0
  • Ben kesinlikle karşıyım.

0|0
    0|0
  • düşman başına ...

0|0
    0|0
  • Töre cinayeti varda kuma cinayeti neden olmasın ? :D

1|0
    0|0
  • biriyle uğraşamıoruz 2. yi napalım?

0|0
    0|0
  • Kumalık var hala ülkemizde bende sevmiyorum ama bu bir gerçek var.

0|0
    0|0
  • hangi devirdeyiz varmı kumalık hala ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek bir günahla yetinmeyen erkekler yapar bunu yapsa yapsa

0|0
    0|0
  • Utanmadan birde o kadını eve getirirse ikisinden biri sağ çıkamaz o evden. Asla kabul etmem, böyle bir miğdesizlik söz konusu bile olamaz.

0|0
    0|0
    • Ya ne kadar bencil ve ön yargılı bir cevap

• Bizler sanki bizi yaratandan daha iyi biliyoruz ki buna itiraz ediyoruz.
      Şartlar gerektiriyor ise ne yapacaksınız.
      Doğru bütün erkekler tek eşli dışarıda hiç hayat kadını yok çünkü nasıl olsun dışarı giden bekarlardan başka erkek olmayınca hayat kadınları da az oluyor dimi?
      Senin gibi düşünenler eşlerine izin vermeyenler bir şekilde günaha girme mecburiyetin de bırakılıyor bunun hiçmi farkına varıp gözlemlemiyorsunuz.

• Hiç bir kadın bunu kabul etmez. Mecbur bırakılır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...