Galatasaray ve şampiyonluk

bu akşamki maçı kazanmamız durumunda şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz sonraki hafta fenerin sahasındayız siz alkışlamalar mı yoksa alkışlamasalarda olur mu? herhangi bir taşkınlık bekliyor musunuz? şampiyonluk kutlamalarında neler bekliyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• olay yaparlar tabi hazmedemiyorlar :)) SAMPIYON GALATASARAY:))

0|3
    0|1
  • Kaç kaç bitar iddaa oynıcam yardım arkdaşlar

0|0
    0|0
  • fener bizi yener gibi :(

0|1
    0|1
  • Alkislasinlar aslanlar titreticek kadikoyu ayakta alkis bekliyoruz

0|3
    0|0
  • ben gs liyim . gecen sene için fatih terime ve yönetime çok kızgınım aslında son maçta şampiyonluk kupasını orada almakta ısrar etmeleri çok yanlıştı. böyle yapmak yerine 'biz kupamızı kendi sahamızda almak istiyoruz koca bir camiayı daha fazla üzmenin anlamı yok deselerdi' tolumdan çok daha fazla itibar ve sevgi kazanırdık . bu fırsatı kaçırmış olduk. eskiden de bir bayrak dikme olayı vardı . o olay bile çok kötüydü bizim açımızdan böyle davranışlar bize gercekten yakışmıyor. sampiyonluğumuz hayırlı olsun . ama fatih terimi sevmiyorum bence gitsin .

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• fener taraftarı her zamanki gibi çirkefliğini yapar

0|2
    0|1
  • Cimbomun büyük ve onurlu taraftarı alkışlasın yeter (:

0|1
    0|1
  • yaw alıştık biz artık onların stadında şampiyon olmaya benim beklentim maç oynanırken ışıkları kapatıp fıskiyeleri açmaları hakem olarak da yıldırım demirörenin çıkması

0|2
    0|0
    • yıldırım demir ören çıkarsa 5 kırmızı kart verir :D

• Allahın tüpçüsü ne anlar toptan topu görse bomba sanıp karakola gider bide gelmiş futbolun patronu olmuş :)

• valla bence kesin olay çıkacaktır...iki sen üst üste adamların sahasında şampiyonluk kutluyor olacağız inşallah...yine yaparlar bir sürü çirkeflik...

0|2
    0|1
  • Haftaya olacakları söyleyeyim biz Feneri Kadiköye gömeriz onlar olay çıkartırlar Yeni sezona yine seyircisiz oynama cezasıyla girerler son 2 sezonki gibi

0|0
    0|0
  • fenerliyim ne yalan söleyeyim alkışlamayız sizde bizi alkışlamazsınız olaylar çıkmaz geçen seneki olaylar polis yüzünden çıkmıştı değilse biz kendi futbolcularımızı alkışlıyorduk inş güzel bir maç olur 14 senedir gs yenemiyor yenmeye çalışır fenerde prestij için yenmeye çalışır güzel bir derbi izleriz

0|0
    0|0
  • adam gibi şampiyonluğunuzu kutlayın fenerime karışmayın

0|0
    0|1
  • şampiyon belli 2.kim

2|1
    0|0
  • gelin kadıköye gelin bekliyoruz:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...