Yeni tanıştığınız biri ateist olduğunu söylese

yeni tanıştığınız biri ateist olduğunu söylese tepkiniz ne olur nasıl karşılarsınız ne düşünürsünüz

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• 'İyi ben de Müslüman'ım tanıştığımıza memnun oldum' derim ne diyecem :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben direk terk ederim dinsiz adamın Allah'a saygısı olmaz, dolayısıyla ne kendisine ne etrafındakilere saygı duymaz. Hep bir arayış bir boşluk içindedir. Kötü işler yapmaktan çekinmez çünkü Allah korkusu yoktur tabiki. İyi olan ateist yok mu ? Vardır tabi ki ama onu bulmak zordur bence.

0|1
    1|1
    • :) nerden biliyorrsun hiç gördünmü tanıdınmı inananların hepsi melek sanki :D sanırsam ateist biri seninle konuşmak istemez ne dediğini ne yaptığını bildiğin yok gibi

• Bir soru sordunuz ben de cevap verdim . Eğer böyle hakaret etmeye devam edecekseniz ben yokum...

• Sen bana ben ateistim demedin ki :D soru aynen şöyle : " yeni tanıştığınız biri ateist olduğunu söylese tepkiniz ne olur nasıl karşılarsınız ne düşünürsünüz. " Ben senin ateist olduğunu bile bilmiyordum. Neyse teşekkür ederim düşüncelerimde biraz şüpheliydim ama şu an tamamen emin oldum iyi günler kendinize iyi bakın :)

• Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim'' diye bir atasözü var.

Valla Allah biliyor ya uzaklaşırdım o kişiden.

1|1
    0|0
  • saygı duyarım her insanın bakış açısı farklıdır o kişinin de bana saygısı olduğu sürece bir sorun yok ateist olmuş hristiyanmış vs.

1|0
    0|0
  • Tepki vermem sonuçta o onun vermiş bir kararı , saygı duymaktan başka bişey gelmez elimden . Ateist olması anlaşamama gibi problemlerde yaratmaz benim için , benim kafadansa çok iyi bir arkadaşlık kurabiliriz.

0|0
    0|0
  • artık onlardan bir sürü var. doğal karşılıyorum. arkadaş olabilirim. ancak sevgili edinmem.

1|0
    0|0
    • :) ateistle müslümanı birbirinden nasıl ayırıyorsun adam söylemese anlayabilirmisin ya da şimdiki sevgilinle bir ateist arasında ne fark var

• neye göre kime göre yanlış ?

senin yanlışın benim doğrularımdır.

benim doğrularım ise senin yanlışlarındır.

işte bunlar düşüncedir

ben sana saygı gösteriyorsam normal karşılıyorsam sen de bunu yapacaksın.

sonra neden toplumdan dışlanıyoruz oluyor.

al bundan... siz kendi kendinizi soyutlatıyorsunuz

inananların bir problemi yok sizinle ama sizin var.

onları aptal olarak görüyorsunuz inandıkları için. sen bence bir daha sorgula arkadaşım

• kendi düşüncene saygın yokki

• saygı duyarım arkadaşlık açısından ise fikrim değişmez.sonçta herkesin inancı ve fikri kendine

1|0
    0|0
  • Bunu belirtmende ki amac ne? derim.Dusunceme gelince, "bu olmamis".

0|2
    1|0
  • İnsanları etiketlemem dini inancları umrumda degil ama bu hosuma giderdi.

0|0
    0|0
  • sadece arkadaşsak benm için sorun değil zaten hristiyan ve yahudi arkadaşlarımda var ama ciddi düşündüüm yani sevgilim olcak insan benle aynı dinde olmasını isterm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tabiki'de Önemsemem Kendi inancı kendi bacağından asılacak ben ne müslüman takılanlar gördüm hayatta. İçleri bok kuyusu kalpleri pislik pompalayan sözlüm meclisten dışarı. Din-Dil-Irk-Renk ayrımı ayıp ve kötü birşeydir kimsenin kimseyi ''Öteki'' görmeye hakkı yoktur. Din Yahudi hristiyan vs vs. olabilir ama insanın ahlaki ve insanı değerleri gelişmişse o kişiden zarar gelmez..

Saygı duy. ;)

0|0
    0|0
  • insan olsun önmeli olan o müslüman olduğu düşündüğümüz ülkelere bak karşıya zarar içen kendini parçalıyor islamiyette intahar yasaktır üstelik

1|0
    0|0
  • bugune kadar karşılaştığım her gayri müslüm iyi çıktı. ve müslümanlığa geçiş yapan oldu. bu ne kadar güzel birşey. her şeyden önce insana değer verin. ve imanına güvenmeyen onlarla oturup konuşmasın bile .

1|0
    0|0
    • :) neden konuşmasın

• tamam işte okadar adamla konuşmuşsun tırt hala icraat yok :D

• senin düşüncen arkadaşım. sen kendi bildiklerin ile devam et yola.

• benim inancıma karışmadıktan sonra sorun yok;) saygı gösterdiği sürece inancıma bende onun seçimine gösteririm saygı;)

1|0
    0|0
  • Hoşuma gider... Çok şey konuşurduk

1|0
    0|0
  • kendi inancı.. saygı duyardım

1|0
    0|0
  • Saygım olmadığı için sttir ederim

1|0
    0|0
  • Normal karşılarım

0|0
    0|0
  • en azından benim hayatımda yeri yok o kişilerin

0|0
    0|0
  • hiç bir tepki vermezdim. banane. beni ilgilendirmiyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...