Kaslarımın erimemesi için program verebilir misiniz?

Öncelikle vücut ölçüleri mi sonra yaptığım hareketleri söylesem bana kaslarımın erimmemesi aksine büyümesi için program verebilirmisiniz

Ölçülerim : Kol,28 cm ; Göğüs,81 cm ; Omuz,100cm ; Bel ,66 cm ; Bacak 50 cm

Arkakol 25 kilo (2 kolla) , Kol 7.5 kilo , Sırt 25 kilo , Göğüste kol başına 17.5 kilo , Omuz 7.5 kilo , bacak 50 kilo ile çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Herkes yanlış anlamış evde dambıl yok ve sporda yaptığım kasların 1 ay erimemesini istiyorum sadece kendi vücudumla yapacağım bir program istiyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• daha önce spor yapmadıysan. program olayını unut. kas yapısı proteinlerden oluşur. Sen protein ağırlıklı beslenirsen asla kas kaybı yapmazsın. Büyümesi içinde ağırlık çalış. Nette milyon kadar ağırlık programı var onlarıda unut. En iyisi sen kendi vücudunun tepkisini ölç. Salona gir ilk 4-5 ay tüm kaslarına aban program dahilinde çalışma. ama en önemlisi beslenme. Beslen + antrenman + uyuma. ;)

0|0
    0|0
    • Beslenme olayını biliyorum önceden spor yaptım ve senden sadece kendi vücudmla dambıl yok öyle bir program yazmanı istiyorum.

• jason blaha 5x5 novice program

0|0
    0|0
  • spoR salonuna gıdıyormusn

0|0
    0|0
  • Kanka yanlış anlamada bişey yokki erisin klasik ektomorfsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...