Sizce vucudum ne kadar da gelisir?

Evet arkadaslar 182 boy 70 kiloyum size sorum fitnessa baslayip kasla birlikte 5-6 kilo almak istiyorum protein tozu vs kullanmadan saglikli beslenme ve sporla ne kadar surede gelisim gosterir ne kadar surede atletik yapi kazanirim?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• 6 ay.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce spor yapmadıysan ilk başlarda çok büyüme göstereceksin. vücut adaptasyonları değişir insandan insana ama ortalama 5-6 ay dır. Bu sürede iyi gelişme gösterirsin. Lakin cok iyi beslenip uyumanda gerek. Günde 4-5 porsyon yemek. Bunun %70 i protein. Yani günde 1 kilo et yemen lazım. Şimdi sende diyeceksinki ben günde bir kilo et yiyemem :)) . bende sana protein tozu diyecem. Allaha şükür ki potein tozu denilen bir şey icat etmişler. Bilgiğin protein toz haline getirmiş. Ordanda günde bir ölçek alırsan. Çok büyük gelişme gösterirsin ama dediklerimin dahilinde beslen + antrenman + uyuma= atletik kaslı vücut :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• biz nerden bilelim arkadaşım onu yap gör. gelişim senin antrenmanına beslenmene disiplinine uyku düzenine kullandıgın supplemente strese genetiğine bin çeşit şeyine bağlı belki hiçbişey yapamazsın belki devasa olursun kimse bilemez

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanınca sağlıksız beslenmeyemş giriyo #%^*+/?)-

0|0
    0|0
Yükleniyor...