Bu mesajların anafikrini istiyorum kızlar?

reddeden kızla mesajlaştım havadan sudan yazıştk. Sonra bana şöyle bir şey yazdı 'bu mesaj burada uzamasın artık, kimseye gitmesin, kötü birşey yapmadım çekincek birşey yok, seni sevdiğime anlattım ama artık aramıyor dedim,umarım artık bu sondur,iyi gnlr.

benim mesajım; kimse duymaz korkma,seni ben rahatsız mı ettim,beni sevdiğine mi söyledin,sana yazıklar olsun başka birşey demiyorum beni öldü bil ben yokum artık.

onun mesajı;numaranı istedi beni rahatsız eden vardı bende hallettim dedim. bu kadar anlattım.

benim mesajım;verseydin numaramı nolcaktiki, tebrik ederdim onu,adını söyle bari de tanıdık falan çıkarız ayıp olur kimseye söylemem söz.

onun mesajı; bu ne biçim knşma dalga geçer gibi, anlatmak zrnda değilim, mesajlaşmayı sürdürmek istemiyorum.civıtma.

benim mesajm;iyi be kendini birşey zannettin sende tepemizie çıkma çok meraklı değiliz sana, ne cıvıtması diyosun sen cıvıtan sensin ben değil. git ne yaparsan yap istersen evlen umrumda değilsin artık zaten hiç olmadın,mesajına verilmesi gereken cevabı veriyoz cıvıtmış oluyoz. gözüm görmesin seni

onun mesaj:umrundamıyım diye sormadım. olmak isemiyorum zaten, sende değilsin. kendimi birşey sanmıyorum sadece mesaj istemiyorum dedim, hayatımı sana sorcak dğilm tabi ki de istediğimi yapcam. ytr artık ne yazarsan umrumda değil kapat konuyu.

not: öncesinde 30 mesaj daha vardı. bu mesajlarda özetle ne anladınız. ben bu kızın dengesiz olduğunu çıkardım. önceki mesajlarında da mesaj atma diyordu, cevap veriyordu. ben atıyodum o da atıyodu. engelle engellemez. peşinde değilim son mesajdı...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bütün mesajları yazmışsın ama şimdi oldu mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sizden bir bok olmaz.

0|0
    0|0
  • bence yazısmalardaki dengesizligi yaratan sensin kız seni zerre istemiyor ugrasma

0|0
    0|1
  • meme sivazlamak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Başta ki sevdiğime söyledim olan inş. Son olurla biteni okudum yeterli , yol vermiş resmen bence daha lami jimi yok bu işin .

0|0
    0|0
  • durumumuz yoktu kardeş okumadım

2|0
    0|0
  • hani hem seni istiyor gibi ama hayatında biri olduğu için geri çevirmek zorunda kalmış yoksa cevap bile yazmazdı

0|0
    0|0
  • bu kaşar kız sevdıgı adamın ılgısını cekmek ıcın senı yem olarak kullanmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...