#Euro2016 Fransa - Portekiz finalini sizce kim kazanır?

#FRA vs #POR

Portekiz'i tutuyorum :) #Euro2016 Fransa - Portekiz finalini sizce kim kazanır?

• Fransa#Euro2016Final Sizce #FRA vs #POR ?
    44% (74)48% (118)46% (192)Oy Ver
  • Portekiz#Euro2016Final Sizce #FRA vs #POR ?
    56% (94)52% (128)54% (222)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Oylamada Portekiz Önde Yorumlarda Fransa :)
Ronaldo'nun sakatlanıp oyundan çıkmasına rağmen avrupa şampiyonu PORTEKİZ.💪👑😎

(6alatasaraylilara sorun bakalım acıyormuymuş) 😀😀😎😎

2|8
37|102

En İyi Kız Görüşü

• Gönlüm başından beri portekiz istiyor çünkü cristiano kazandığı paraların bir kısmını fakir fukaraya harcıyor en azından onlar sevinsin. Fransa'ya gelince almanlar karşısında hiç oynayamadılar hakemin biraz etkisiyle kazandılar hiç haketmediler o galibiyeti ve nedense fransa kazansın diye sözleşmişler gibi hakemler. inşâ'ALLAH portekşz kazanır Âmin 🙏🏼

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Messi milli takımla kupa alamadı bari ronaldo alsın. İkisi de kariyerlerini milli takımda kupa alamadan bitirirse bu futbol ayıbıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Almanya elendi :( bari portekiz kazansın.

0|1
    0|0
  • Löfğans

0|0
    0|0
  • portekiz cok kötü oynuyor buraya kadar nasil geldiler anlamadim.. kazanmayi hak etmediler bence. ayrica fransanin morale, güzel seylere ihtiyaci var onca olaydan sonra, onlar kazansinlar 🏆

1|1
    0|0
  • portekiz çünkü ronaldo var jsjs

0|0
    0|0
  • fransa alacak

0|0
    0|0
  • Gönlüm Portekiz'den yana ama sanki Fransızlar kazanır gibime geliyor. 1-0 Fransa diyorum

0|0
    0|0
  • Portekiz'i pek iyi görmüyorum. Fransa alacak bence griezmann var zaten adam mükemmel oynuyor

0|0
    0|0
  • Ronaldoyu iyi kalpli düzgün oldugu için severim, ama son oyunda griezmann ne kadar da tatli dans etti 2. Gol dan sonra asík oldum ya 😁

0|0
    0|0
  • Fransa diyorum
    Sallamasyon sjsjw :d

0|0
    0|0
  • Almanlar ya da izlandalılar favorimdi ikiside elendi😔 portekizin kazanmasını isterim ama fransa alır gibi

0|0
    0|0
  • PORTEKIZ😍😍😍😎😎😎👍👍👍👍👻👻👻🚬

#patates

#rr

0|0
    0|0
  • Gönüller Fransa
    ama Portekiz olacak sanırım

0|0
    0|0
  • Gönül Portekizden yana🙏🏼
    Tamamen insiyaki nedenden dolayı. Fransayı sevemiyorum.

0|0
    0|0
  • kesin fransa alacak adamlar evlerinde yapılan tüm organizasyonlarda kupayı almışlar net şike

0|1
    0|0
  • Önceki maç Almanya dedim Fransa aldı şimdi Fransa diyom Portekiz alsın 😂

0|0
    0|0
  • Fransa

0|0
    0|0
  • Quaresma ve ronaldo varsa fransanin hic sansi yok :)

0|0
    0|0
  • Fransa

0|0
    0|0
  • Fransa bence

0|0
    0|0
  • Fransa. Allez les bleues :)

0|0
    0|0
  • Fransizlar alacak gibi... portekizi bu Euro16'da oek begenemedim...

0|0
    0|0
    • fransızlaırn neyını begendın macları ızleıdnmı.. portekiz kadar sut ceken pozisyon bulan takımmı var..

• Portekiz bence

0|0
    0|0
  • Turkiye elendigine gore umrumda degil ikisi de

0|0
    0|0
  • Fransa kazanır

0|0
    0|0
  • Portugal💪

0|0
    0|0
  • Ronaldo 😍😍😍

0|0
    0|0
  • portekiz

0|0
    0|0
  • Gönlüm portekizden yana elbette, ama Fransa alır.

0|0
    0|0
  • Portwkiz

0|0
    0|0
  • İki ülkeyi de hiç sevmem ama Griezmann için Fransa diyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 101

• Boyle maclarin helede iki takimdada cok kaliteli isimler varsa birsey soylemek zor ama bana fransa bir adim kupaya yakin gibi geliyor.

0|1
    0|0
  • Portekize 100 tl basıcaz <3

0|1
    0|0
  • Fransız horozlara oldu bitti gıcığım zengin züppe gibiler.

Portekiz kazansın cingeneler mutlu olsun.

0|0
    0|0
  • horozlar diyorum bu saatten sonra kupayı portekize kaptırmaz... turnuvada baştan sona iyi bir takımdan bahsetmek güç, maç maç iyi maçlar çıkaranlar ya da çıkaramayanlar vardı, turnuvanın özeti bu bence...

0|0
    0|0
  • Gönlüm Portekizden Yana Fakat Fransa Ev Sahibi Ve Fransızlar Çok Lobici Bir Millet Masa Başı Oyunlarıyla (Hakemler, Para) Buraya Geldiklerini Düşünüyorum Ve Şampiyonayı Her Türlü Oyunla Alacaklarını Gösterdiler Fransanın Oynadığı Oyunun Hakkı Çeyrek Finalden Öte Değildi İnşallah Portekiz Alır

0|1
    0|0
    • Turnuvayı Oynadıkları Oyuna Göre En Hakeden Takımlar Sırayla 1) ALMANYA,2) İTALYA,3) PORTEKİZ,4) BELÇİKA

• Portekiz kazanır umarım diyorum ben

0|1
    0|0
  • Gonlum portekızden yana ama fransa alır kanks

0|1
    0|0
  • Almanya maçından öncede herkes Almanya ezecek diyordu :D Fransa tokatlar portekizi. Turnuva boyunca tek galibiyetini eksik Galler karşısında alan takımın Fransa gibi komple bir takım karşısında şansı yok bence.

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • Portekiz'in Fransa'yı kitleyecek bir oyunu yok, Ronaldo şapkadan tavşan çıkarmazsa Fransa net favoridir.

0|0
    0|0
  • Final çoktan oynandı. (Bkz: Almanya - İtalya)

Hadi Fransa bir nebze de Portekiz nedir lan?

0|0
    0|0
  • Portekizin almasini isterim ama fransa alir ya kendi evinde

0|1
    0|0
  • fransızlar top oynamadan hakem sayesınde buralara geldı.. almanya karşısında resmen ezildiler hakem saolsun..

Ama ronaldo ve arkadaşları uzaktan şut çekerse.. hakemde kurtaramaz ısterse almanya macındakı gibi 11 kişi defans yapsın..

0|2
    0|0
  • Almanlar ya da izlandalılar favorimdi ikiside elendi😔 portekizin kazanmasını isterim ama fransa alır gibi

0|1
    0|0
  • Yahu kardesim fransayı hakemler kurtardı Almanların elinden yoksa iyi oynamadılar adamlar fransaya kupa kazandırmak istiyorlar anlaşmışlar besbelli sırf bu yüzden fransadan ve o grizmandan nefret ettim penaltıyı atınca acayipçe seviniyor haksız bir kazanç almanların penaltısı verilmedi portekizin kazanmasini cani gönülden istiyorum ama futbol otoriteleri buna izin vermeyecek sanırım

0|0
    0|0
  • fransa kazanır, ev sahibini yedirmezler

0|1
    0|0
  • Fransa kollanıyor bu turnuvada; portekiz buraya gelmeyi hiç hak etmedi zaten. kısacası beni ilgilendirmiyor netice.

0|0
    0|0
  • Tereddütsüz fansa

0|0
    0|0
  • Fransız'lar çok daha zor maçlarla geldi buraya kadar. Fransa alır

0|0
    0|0
  • portekiz

0|0
    0|0
  • fransa ev sahibi avantajını kullanıp alır

0|0
    0|0
  • Fransa çok avantajlı, hem evinde hem de oyuncu olarak... Portekiz kazansın istiyorum ama.

0|0
    0|0
  • gerçekçi olmak gerekirse. başından veri evsahibine bir tölerans gösteriyorlar ve en başından dediğim şey fransaya kupayı zorla kazandıracaklar...

0|0
    0|0
  • fransa yeniyoda kim yeniyo zencileri yeniyo :) bence fransa 2-1 yener

0|0
    0|0
  • Ev sahibi, alır. Yani Fransa!

0|0
    0|0
  • 1-0 gol pogba.

0|0
    0|0
  • Almanya'ya karşı oynadığı futbolu oynarsa Fransa bir adım daha önde benim için.

0|0
    0|0
  • Adamlar bir mac kazanarak nere geldi...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...