İlişkilerinizde böyle mala bağladığınız durumlar oluyor mu ?

nerdesin aşkım burdayım nerdesin aşkım şurdayım aşkım aa burdaymışsın aşkım gülücük gülücük smile smile of içim sıkılıyo sizden naber gençler?***********İlişkilerinizde böyle mala bağladığınız durumlar oluyor mu? Ben kapının camını yere indirmiştim

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• o yuzden en ıyısı fazla konusmamak fazla mesajlasmamak fazla ırtıbata gecmemek

1|0
    0|1
    • yanlış bir düşünce -

• bunun tecrubeyle alakası yok ta neyle alakası var.sen bu dedıklerını kafandan mı uyduruyorsun? ben yasadıklarıma gore konustum.her ıkı tarafta esıt ılgıyı haketmez falan mı dedım sana.ılıskı fazla ılgıden de bıtebılır fazla ilgi kıskanclık dogurur.her seyın bır dozu oldugu ıcın bunları soyluyorum zaten.

• herkezin görüşü farklıdır,umarım senin karşına bu dediklerini unutturacak bir kadın çıkar o zaman analarsın dediklerimi.

Erkekler Ne Diyor 18

• ona mallık demiyelimde böle bir aptallık olusuyor akılında ne varsa gidiyor insan öyle bir duruma sokuyor ki o kişiden başka hiç birşey hatırlamak istemiyor hep sevdiğini düşünüyor insan o yuzden biraz sarsıntılık oluyor

1|0
    0|0
  • kimse olmuyo demesin abi :) olmuyo diyen herkes tatmıştır bunu bir kerede olsa.. bendede oldu zamanında şimdi dönüp bakınca ne malmışız diyorum :)

1|0
    0|0
  • Küçüklük dönemlerimde illaki olmuştur. Ama şuan öyle bir durum söz konusu değil, akla ve mantığa dayanarak yürütüyorum ilişkilerimi :)

1|0
    0|0
  • çevreye karşı mallaşmasın da

1|0
    0|0
  • attığı adımı yazanları biliyorum çok yakın bir arkadasım avea 11000 sms i bitiriyor 500 dakka konuşma süresini bitiriyor daha birde bizim telefonlardan falan msajalaşıyor düşün artık bu mala bağlama değilde nedir :D

1|0
    0|0
  • hiç olmadı şükür

1|0
    0|0
  • Kız bu ismi de o bağlı olduğun dönem mi aldın :-D

1|0
    0|0
  • Daha öyle biri çıkmadı karşıma bir izin verse çıkacakta.

1|0
    0|0
  • yanyana vakit geçirmeyi deneseniz?

1|0
    0|0
  • mal bir sevgilim olmadığı için hiç böyle mallık oyunları yapmadık... çevresel faktörler olabilir sizin ki radyasyon fialn.

1|0
    0|0
  • Sakin ol, Sessiz bir Okyanus ol ;)

1|0
    0|0
  • Hayır olmuyo.

1|0
    0|0
  • bi kızdan çok etkilenirsem mala bağlarım hatta malamat olurum oluyor arada işte

1|0
    0|0
  • cem yılmazı izleyiptemi geldin

1|0
    0|0
  • öyle birşeyi asla yapmam mala bağlamam da :))

1|0
    0|0
  • fazla muhabbet tez ayrılık getiri .

1|0
    0|0
  • hiç biri kapat olmaz sen kapat hayıır ya sen kapat muhabbeti kadar pis olamaz

1|0
    0|0
  • 1 kere mal oldum. Sonra su anki, en son halimi aldim. Zaten 1 kere mal olmayinca, olmuyor.

...da oyle aa surdaymis, ce-ee burdaymis gibi degil. Daha mantikli mallikti benimkisi.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle çok kuul insanlardan değilim; ben sırnaşırım.

1|0
    0|0
  • Sevimsiz sırnaşmalara gelemiyorum, çok donuk biriyim..

1|0
    1|0
  • bi ara heyecandan o kadar çok cırcır oluyodum ki çocuğun yanına gidemiyodum nan sdfghjkl :(

1|0
    0|0
  • Evet oldu fazla sıkıcı öğğ

1|0
    0|0
  • olmuyor dedi.:)

evt olmuyor

1|0
    0|0
  • Kanka sen çok ciddi oluyorsun :D

1|0
    0|0