Bugün herhangi bir gün canınız sıkıldı ne yaparsınız?

bu soru herkese bugün herhangi bir gün ve canınız sıkıldı fena halde, arkadaşınız yok yakınlarda veya var olanlar da meşgul, sevgiliniz zaten yok, ailenizin size uzak olduğunu, çoğu zaman sizi anlamadıklarını düşünüyorsunuz, işiniz de yok yani var ama sıradan ve monoton, hiç bir şey değişmiyor, her gün birbirinin tekrarı gibi... Ne yaparsınız?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• uyurum olmadı youtubeda salak videolar izlerim. gülmeye çalışırım..daha da uzarsa markete gidip çekirdek alırım bir sürü paket, çikolata bira film izlerim çekirdekler bitene kadar. tvde dizi izleyebilirim, kadın programlarının kısa videolarını izlerim uzun hali çekilmiyo.kitap okuyamam veya yazı yazamam acayip canım sıkılır çünkü.bi sürü sigara içerim

0|0
    0|0
    • çok samimi bir cevap olmuş, eyvallah, bira ile film izleyebileceğim bir arkadaşım olsaydı keşke senin gibi :)

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşlarımla dolaşırım, güler eğlenirim.

0|0
    0|0
  • Uyurum.

0|0
    0|0
  • Uyurum ya da takarım kulaklıgı dolana dolana müzik dinlenirim en çokta makyaj yaparım :)

0|0
    0|0
  • Evde 'canım sıkıldı' diye kendi kendime söylenirim falan geçer, zaten bir süre sonra alışıyosun

0|0
    0|0
  • sevgili yap gitsin afroff ^_^

0|0
    0|0
    • sevgili yapmak istiyorum da olmuyor ya neden bilmiyorum yakışıklı olmama rağmen girişken değilim...

• Tüm gün uyuyorum. uyursan biraz daha az canın sıkılır, daha az düşünürsün, daha az canın yanar...

0|0
    0|0
    • Neden bir kadın ile bir erkek güzel vakit geçirecekleri yerde tanışamaz veya birbirinden haberleri bile olmaz :(

• Bunu hep düşünmüşümdür. ama cevap bulamayınca yine uyuyorum. ya da kader kısmet deyip geçiyorm

• en azından benim gibi düşünen bir bayan varmış

Erkekler Ne Diyor 2

• Müzik dinlerim, film izlerim, spor yaparım, uyurum :)

0|0
    0|0
  • yatmam gerek yorgunum dilerim uyurum! sadece yazmaktan başka birşey bulamıyorum klavyeyi dövüyor parmaklarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...