Otele gitsem mi gitmesem mi?

yıllardır sevdiğim ama bir türlü sevgili olamadıgım adamla sonunda biraz güzel zaman geçireceğiz sonunda ona olan sevgimi anladı. sorun şu ki tatile gidelim diye tutturdu otelde beraber kalacağız. ama ben tam on kilo aldım havuzda felan yüzmeyi planlıyor ama ben uzun süredir depresyonda oldugum için çok kilo aldım. yüzme bilmiyorum bikini giyemiyeceğim. onu kendime aşık etmek bağlamak istiyorum ama kilolarımdan dolayı kendime güvenmiyorum. sizce onun teklifini kabul edip tatile gitsem mi yoksa zayıflayana kadar beklesem mi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• senin bu halinle sevmedi mi giyinikken anlaşılmıyor mu kilo aldığın ya da uzun zamandır görüşmüyor musunuz :)

0|0
    0|0
    • ya fıstık gibi kızdım biraz kilo aldıgımda gördü yani 5 kilo alınca*o gördükden sonra bir beş kilo daha aldım

• görünce senden soğuyacağını zannetmiyorum eski halini biliyor sonuçta hem zayıflayana kadar kaç kere erteleyebilirsin görüşmeyi bu yüzden çok sıkıntı yapma git bence :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• yıllar sonra gelmiş otele gidelim demiş ilginç :)) tatill,ik gibi bişiy

0|0
    0|0
  • Evlilikten önce yaşanan (o biçim) şeyler sizi cehenneme götürür. Yapmayın. Bile bile lades olmaz.

1|0
    0|1
    • allah adına böçğle kesin şeyle söylşemek dogru değil.onun merhameti sınırsız.

• allah adına böçğle kesin şeyle söylşemek dogru değil.onun merhameti sınırsız.

Merhamet sınırsız papaz gibi günah çıkart ye iç s... sonra affeyle güzel yöntem desene

• İstediğiniz gibi anlayabilirsiniz.

Selam ve Dua İle

• ne zaman yarın mı gideceksiniz ayda 5 kg verebilirsin çalış çabala özgüvenin artar

0|0
    0|0
    • 10 gün sonra gideceğiz ben 10 kilo verdim vermem imkansız

• git git seviyorsa takılmaz

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bekle yüzmeyide öğren(başlamadan biter)

0|0
    0|0
Yükleniyor...