Sizce Galatasaray bu sezon başarılı olabilir mi?

Evet ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Olamayacak. İki yıldır belli bizden bir nane olmayacağı. Taraftar olarak belli şeyler icin cabaliyoruz, bu da "kurumsal kimlige zarar vermek" oluyor çomar sürüsünün gozunde. Genel kuruldan kulup duayenlerinden ses çikmiyor, dursun desen kukla. Sportif anlamda icinde bulundugumuz batakliga zaten deginmeyecegim. Yok yani kardesim kisaca, bu gidisle uzunca bir sure basari falan yok

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mevcut yönetimle çok zor. Azıcık akıllansaydılar çoğu oyuncunun maaşında indirime giderlerdi. Serdar için 3 oyuncu ve tonla para saçtılar. Gerçek Galatasaray taraftarı yine bir şeyler yapıyor. 2 gündür floryada istifa çağrısı yapılıyor. Ultraslan sırf stada bedava girmek için destekte bulunmuyor. Ünal Aysal gibi bir başkanı harcadılar şimdi ise mevcut yönetimi eleştirmek iyi gün taraftarlığı diyorlar. Asıl kendileri satılmış haberleri yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kulüp yöneticilerimiz ne zaman ki kişisel menfaatlerini değil de kulübün, takımın menfaatlerini düşünürse o zaman başarılı olacağız

0|0
    0|1
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Varken Hiç Şans Göremiyorum :)

0|0
    0|0
  • Dursun oldukça çok zor

0|0
    0|0
  • Olmaz olmaz olmaz😊😊😊

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• geçmişten gelen sorunlar var, transfer dönemine iyi giremedi, ekonomik sıkıntı yaşıyor ve bu da rahat hareket etmesini engelliyor, mevcut oyuncularıyla sorunlar yaşıyor, yönetim ve bazı taraftar grupları arasında sanki bir gerilim var, yönetim ile taraftar arasında bir güven bunalımı gözlemliyorum, devam etme kararı alınan mevcut teknik direktör rikerik başarı açısından tam güven vermiyor taraftara... bu nedenle başarıyı gelmeyebilir işin açıkcası...

0|0
    0|0
  • Olamayacak. İki yıldır belli bizden bir nane olmayacağı. Taraftar olarak belli şeyler icin cabaliyoruz, bu da "kurumsal kimlige zarar vermek" oluyor çomar sürüsünün gozunde. Genel kuruldan kulup duayenlerinden ses çikmiyor, dursun desen kukla. Sportif anlamda icinde bulundugumuz batakliga zaten deginmeyecegim. Yok yani kardesim kisaca, bu gidisle uzunca bir sure basari falan yok

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • olamasın -_-

0|0
    0|0
  • Dursun varken olamazsınız.

0|0
    0|0
  • 5.6. anca olur yine türkiye kupası kazanmaya bakıyor iş fener de dağaldı bari Beşiktaşın şampiyonluğu kutlu ola.

0|0
    0|0
  • Dursun bici giderse olacaz inşallah..

1|0
    0|0
  • Şu transferler bir bitsin hele öyle bakarız. Sağ bek ortasaha kanat ve forvet lazım takıma. Ve leşler gitmeli

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak görmüyorum

0|0
    0|0
  • Hiç ümit yok maalesef.

0|0
    0|0
  • olabilir bence ☺

0|0
    0|0
  • 5 cılık ıcın beledıye ile cekısırler

0|0
    0|0
  • Zor ama dur bakalım

0|0
    0|0
  • türkiyenin avrupa birliğine girmesi daha kolay gibi geldi bana nedense

0|0
    0|0
  • İlk 4 e giremez

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Transferler olursa belki olabilir aga

0|0
    0|0
  • Sence ligde kalabilir mi.(Hakemler olmadan)

0|0
    0|0
  • Olmak zorunda. Çünkü tek hedef lig ve Türkiye Kupası

0|0
    0|1
  • Olamaz yine 4 ya da 5 olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...