2 hafta boyunca bir ogun yersem?

2 Hafta boyunca sadece 1 ogun yemek yeyip sonrada spor yaparsam bol su içip ara oğunlerde Aziick yoğurt veya ayran içersem kac kilo veririm?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 öğün yemek yersen ölürsün ciddi biçimde ölürsün 3 öğün yemek ye ama ekmek yeme şeker yeme yağı baya zalt protein bazlı beslen kilo verirsin ama kaç kilo verirsin bilemem kkişiden kişiye değişir ben 1 haftada 3 kilo vermiştim. Sen en az 2 kilo verirsin 2 haftada daha fazlada verebilirsin sana bu kadarını söyleyebilirim porsiyon azalt verirsin yardımım olmuşsa ne mutlu bana

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birden cok verirsin hatta ilk hafta 5kiloyu cok rahat verirsin belki de daha cok ama dayanamayip sonra daha fazla kilo alirsin... tavsi etmem cancan pisman olursun

0|0
    0|0
    • ya boyle seyler cok ettim geri de almadim Midem dolayi cok az yiyorum en fazla gunde 2 ogun oda bir tabak anca o yuzden verirsem onemlidir geri almam alirsam 1 kilo anca

• Hihi bak sana senin gibi tatli kiza denk geldim sansa bak be hayat bana guldu bugun :) ♥♥♥ yerum ben seni kiz

• ahahha😁

Erkekler Ne Diyor 4

• vermessin ne yediğine bağlı. netten kalori hesaplayıcılar var. ordan günlük kalorini hesapla. diyelimki 2500 kalori günde sen 2200 almaya başla. senin o dediğini yaparsan vücudun yıpranır. önemli olan sağlıklı kilo vermek. muz ye ve su iç muz seni tok tutar kalorisi az.

0|0
    0|0
  • bu kadar basit mi bu soruya yanıt vermek? yahu kimsin nesin kaç kilosun boyun ne kemik yoğunluğun vs? bu kadar basit olsa diyetisyenler neden var?

0|0
    0|0
  • Verigin gibi yeney baslayinca katiyla alirsin

0|0
    0|0
  • Kilo verirsin ama vücudun erir. Sağlıklı yollarla yapman gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...