Bazı rakip takımın taraftarın moda kitabı savunmasını hakkında ne düşünüyorsunuz?

Herşey moda kitabın fenerbahçeye şikeci demesiyle başladı fenerbahçeliler büyük tepki gösterdikten sonra hesabını askıya aldı özür dilemesi yerine tehtidkar sözler söyledi bu modakitapın eski twitlerinde terörizmi destekler nitelikte biz anadolu bölgesini değil hepsini istiyoruz gerekirse kan dökeriz bu ülke türklere kalmayacak gibi daha bir çok şeyler bu yandaşın fenerbahçeye bunu demesi bazı takım taraftarının konu fenerbahçe olunca moda kitabı savunması ne kadar saçma profilinde gs amblemi türk bayrağı var moda kitap yalnız değildir diyor sadece galatasaray taraftarı değil yanlış anlaşılmasın ben bir kaç tane gördüğüm için söylüyorum diğerler hesaplar komünist solcu profilinde öyle yazıyor ve moda kitabı savunuyor hangi takımı bilinmez neden konu fenerbahçe olunca teröristleri savunuyor bazıları bu nedir ya hepimiz farklı renkleri tutsakta takımdan önce vatan gelir hepimiz bu torakların evladıyız fenerbahçe oldu mu bazılarının gözü kararıyor siz bu genel konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklisin bro

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...