Siz olsanız ne düşünürdünüz ? :) lütfen iyi veya kötü bir yorum yapın ! Cevap veren herkese tesekkür ederim.:)

Bir ünlünün menejeri ve aynı şirketten menejerleri ortak bir arkadası sizi biliyor.. twitterda size cevapta yazdı arkadası ( ablası gibi ) ve menejeri sizin attıgınız tweetleri dikkate alıyor..

Not; bu öyle basit bir hayranlık değil, birde bahsettiğim ünlü yabancı bir aktor ve model :)

-Cevap veren herkese tesekkür ederim şimdiden..

Güncellemeler:
Bahsetmiş oldugum ünlü çok utangaç, korumacı ve duygusal bir yapısı var..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yani resmen şans sana gülmüş tabi eğer sen isen burada bahsi geçen şahıs. ancak fake falan olmadığına emin misin? yani sonradan hayal kırıklığına uğrama ya da uğramasın o şahıs

1|0
    0|0
    • yok hayır fake değil, hatta sürekli fırsat buldugunda takıldıgı kafenin sahibi bile facebookta ekli :) o derece takip ediyorum ve sanırım oda bunu biliyor.. bunun gibi bir cok örneği var..

• o zaman daha çok gidecekin üzerine peşini bırakmayacaksın bu fırsat her anlamda seni mutlu edecek hatta belki de hayatını değiştirecek bir durum

• ewet bende öyle düşünüyorum.. pes etmemek ve inanmak :) Önümüzdeki yıl gitmeyi düşünüyorum..

Erkekler Ne Diyor 5

• Burada amaç nedir basit hayran olmayarak o ünlüye ulaşmakmı, o camiada yer alma isteği mi?

0|0
    0|0
    • hayır tabikide.. kosulsuz sevgi diyelim..

• O zaman öyle sanıyorum ki bu sempatizanlık doğrultusunda yazdığınizin o kişiye ulaşmış olması sizi mutlu etmiş kutlarım doya doya yaşayın bu sevinci

• biraz daha sade sorarmısın sorunu...

0|0
    0|0
  • dikkate alır tabi onu koruma amaçlı onlarında işi o..hayranlık duyan herkese gel dicek hali menejerlerin.

0|0
    0|0
    • menejerinin hesabını cok az kişi biliyor ve üstelik sadece menejeri değil.. aynı sirkette çalıştıkları bir aktrist ile menejeri aynı .. twitterda iletişime gectik bir cok kez.. bunun gibi bir cok örnek var.. takıldıkları kafenin sahibi bile facebookta ekli..

• tamam iletişime geçmişsin işte o cafe sahibinide ekle ya da on la git konuş menejer artist aynı olur zaten birbirini tamamlarlar hesap kitap para işleri var..

• MiLLet OLumLu Cevaplar verinde sevinsin .d

0|0
    1|0
    • sevinmek için soru sormuyorum.. siz soruyu yanlıs anladınız sanırım.. gercekten cevap vermek istemiyorsan susabilirdinde..

• talih kuşu başına kona bilir .)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ah ah birde beyazıt öztürk bana baksa:)

0|0
    0|0
    • Sana Baksa Baksa YasLı amcaLar Bakar .D

• aaa neden fotoğrafımda yok :) yaşlı mı sandın yazııık yavrum üzüldüm

Yükleniyor...