Kaç kilo en az?

arkadaşlar bir ayda hergün 1 saat zumba yaparak 600 kalori
hergün 2 saat yürüyerek 800 kalori
hergün 1 saat pilates 349 kalori verdiriyormuş
bir kilo vermek için 7200 kalori harcamalıymışız
şimdi 600 x 7 : 4200 kalori bir hafta 4200 x 4 : 16.800 ay
800 x 7 : 5600 hafta 5600 x 4 : 22.400 ay
349 x 7 : 2443 hafta 2443 x 4 : 9772 ay
bunların toplamı 48972 kalori yediklerime içtiklerime dikkat etsem ekmek çok çok az yesem ayda sizce 6 veya 10 arası verebilirmiyim ben 95 kiloyum

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmeği çok çok az yesem değil hiç yemeyeceksin şekeri de haftada 1 paket bar çikolata bitter en fazla yağı da azalt sabah 2 3 yumurta ye yanına yulaf veya eti form light 1 kase öğle ve akşm protein bazlı [vejetaryansan ( yanlış yazmış olabiirim ) yeşil mercimek ] harici et ürünleri yiyebiliyorsan yemeni öneririm. cola zero veya limonata şekersiz içilebilir bence çok rahat verirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak şöyle diyeyim 95 kilo ilk kilo verme haftasında çok hızlı vermeye başlar, sonra yavaşlar kilo vermen. sen sabah kahvaltısını normal ama kesinlikle ekmeksiz yap. az bile olsa yeme ve yağsız peynir, yağsız yoğurt tüketimine özen göster. öğlen meyve veya salatalık ye , acıktıkça salatalık ye. su iç bol bol, ve ağır derece spor yap , sürekli yürü, mekik çek (karın bölgen için ) , akşam yemeğindeyse salata ye sadece. tüm bunları yaparsan bir ayda 75 kiloya kadar düşersin ciddiyim. ben bunu 2 gün denemiştim 3 kilo vermiştim ve öbür günler devam etmeme rağmen asla geri almamıştım

0|0
    0|0
    • Öğleyi meyveyle geçiştirmek sağlıklı değil bu diyeti en en en fazla 3 hafta kadar sürdürürsün sonra mahrum olduğun şeylere saldırıverirsin vicuduna et ve sebze de lazım sağlığınla oynama

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• önce bir diyetisyene gidip tahlil ol
    dediklerini yap
    ilk aylard hızlı kilo vereceksin
    daha sonra bu veriş azalacak

0|0
    0|0
  • Verme neden veriyosun

0|0
    0|0
  • işe yarar da hesapla yapılmaz ya bu işler
    yemeyi içmeyi azalt veya kes. düzenli spor yap tamamdır

0|0
    0|0
  • Bazal metabolizmanı kattınmı şaşkın :D 6 ayda 30 kilo verılır

0|0
    0|0
  • Ben 1 ayda diyet yaparak ve yüzerek 9 kilo verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 10 kilo vermesen de 3 4 kilo ver geç olsun güç olmasın acele etme

1|0
    0|0
  • Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde vermek için 6 iyi ama daha fazlası fazla
    Sana tavsiyem sporunu yaparken sevdiğin bişeyi yap aksi takdirde hemen sıkılırsın ve akşam yemeğine ayrı bir özen göster her gün çeşitli salataşar yapabilirsin mesela peynir veya tavuk vs doğrayabilirsin
    Bol şans

0|0
    0|0
  • kalorı sayma ısını abartanlar bırı daha :D nırvanaya ulasmıssın cıdden sımdı sana bır ornek verıyım 1 hamburger 200 kalorı 3 yemek kasıgı sıvı yagda 200 kalorı 1 parca tavukda 200 kalorı sımdı bunlar aynı seymı bıraz dusun bakalım? onemlı olan harcadıgın kaloırı degıl neyden ne olcude yedıgın :) yoksa vucudun bu hesabı yapamaz bunu sadece aklın yapıyor

0|0
    0|0
  • İse yarar

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyorsan sadece saglikli beslen, hiit cardio ve agirlik calis.. Bosuna cardio yapma. baska birsey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar hesap boyutuna dalma, sağlıklı beslen, bol su iç, spor yap.

0|0
    0|0
  • İyi bir planlama tablosu ama birşeyi gözden kaçırıyorsun.. Birinin kontrolu altında olacak mısın? Kilo diyip geçiyoruz ama bedensel dengemiz çok önemli, önemsemiyoruz. Önemsemek gerek.

0|0
    0|0
  • Sakın az yiyerek diyet yapmaya çalışma ben bu diyetin bir kurbanı olarak söylüyorum

0|0
    0|0
    • Ben yaptım ve zararı olmadı. Sanırım bünyeye göre değişebiliyor.

• @verbisdiablo Evet günde en az iki litre 8 bardak ediyor
      Toksinler atıyor
      Su içip sindirimi kolaylaştıracak şekilde yiyebilirsin
      Derinde sarkma olmasın diye birde spor yap tamamdır umarım başarırsın :)

• Çok geçmiş olsun ben de aynı şey olmasada buna benzer bişey yaşadım lütfen rica ediyorum sağlıklı beslenin kilo ve sağlık çok farklı şeyler uzun bir süre sağlığı gözardı ettim aklım başıma geldi sonunda kimsenin aynı şeyi yaşamasını istemiyorum

• Verirsin

0|0
    0|0
  • Ekmek çok az değil hiç yemiyceksin

0|0
    0|0
  • diyetisyene danışmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...