Kızlar, hangi tip erkeklerden hoşlanırsınız ?

Soruda belirttiğim gibi. Kızlar siz hangi tip erkeklerden hoşlanırsınız ? Ben 177 boyundayım 73 kiloyum ama iriyim misal kollarım falan iri dik yürürüm biraz sert dururum yani böyle ince ufak tefek değilim.Yani böyle kriter olarak nasıl hoşlanırsınız.Gözünün rengi , duruşu , saçı falan ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• KASLI , 3 numara saçları kirli sakalı benim aşkım gibi gamzesi olsun :) sonra esmer olsun teni esmer değil ama çok da böyle kara kaş kara göz derler ya o biçim sonra cücük olsun kesinlikle çok uzun olmasın halil ibrahim gibi kısada olmasın sert dursun böyle vurdum mu oturturum gibi ama içi yumuşacık olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• esmer ve uzun boylu erkeklerde ayrı bir çekicilik bulmuşumdur kendimi bildim bileli:) kilolu erkeklere içim hiç ısınmamıştır. renkli gözde yakışıyosa iyi ama dediğim gibi esmer erkekler bitane:))))))

0|0
    0|0
    • Kilolu değilim ama iriyim kas + kemik iriliği . Gözlerim kahverengi :) Ama Yeşil gözlü arkadaşım var ve çocuğa yakışıyor bana gitmezdi yeşil göz.

• doğru . herkese yakışmaz. esmersen güzelsin ne diyim:)

• Kumral tenliyim :) Kahverengi gözlüyüm 2si uyumlu bir mavi ya da yeşil gitmez ama ela gidebilir :)

• Duruşunda kendine güven olsun koyu renk gözleri kısa saçları ve gamzeleri olsun

0|0
    0|0
    • Kısa saç derken asker tıraşımı yoksa hafif kısamı ?

• Hafif kısa. Asker traşı da olabilir ama o herkese yakışmaz.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...