En komik çocukluk anınız neydi?

Komşumuzun içkici kocasına oradan buradan duyduğum küfürleri etmiştim. Sonra da eve gelip yatağın altına saklanmıştım. Hani sanki annemler beni orada bulamayacakmış gibi.

Annem beni bulduğunda bir yandan bıyık altı gülüp bir yandan 'Özür dileyeceksin Fikret Amca'dan' demişti. O bıyık altı gülümseme içimi rahatlatmıştı. Anladım ki cok da yanlış bir şey yapmamışım yatağın altında saatlerce kalacak kadar...

Var mı böyle sonradan hatırlayıp güldüğünüz anılarınız?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman ki gibi okula gitmem için annem beni kaldırdı.Fakat bu sefer biraz aceleciydi.Saate baktım geç kalmışım 10 dakikam var.Hemen üstümü giyip fırladım.ilk okul 6. sınıfa gidiyorum.İlk ders matematik.Geç gidersem dayak yiyeceğim kesin çok döverdi saolsun hocamız.Normalde okul bizim eve 5 dakikalık uzaklıkta.Fakat bizim mahallenin delisi olarak nitelendirilen Muzaffer yüzünden dolanarak giderdim okula bu da 10 dakika sürerdi.Geç kaldığım için dolanmaya fırsat yok.O yüzden Muzafferin olduğu yerden gitmeliyim.Koşarak oradan kaçarım diye kurdum kafamda.

Ben koşarken bu gördü beni.Koşarak daha fazla dikkat çekmiştim.Yanına çağırdı ''Gel lan bura yoksa öldürürüm seni Bacım nerde?'' dedi.Bu Muzaffer çok hızlı koşar herkes de bilir.O yüzden kaçma gereği duymadım yanına gittim.

''Nerde lan bacım nereye kaçırdın onu''

''Ne bacısı abi geç kaldım örtmenim dövecek beni''

''Nerde lan bacım nereye gaçırdın''

dedi ve bana bir tane vurdu.Ben korkunca saldırganlaşırım.Haliylede çok korktum.Elimi çantama doğru attım.4.dersimiz müzik.Yani arkada flüt var.Flütü aldığımla bunun kafaya vurup ardından flütün 3 parçaya ayrılması bir oldu.Bu kanlar fışkırarak yere düştü bayıldı.Bende korkudan bayılmışım.Gözümü bir açtım hastanedeyiz.Bu da yanımda.Bana

''Bacımı kaçıranlar dövdü bizi.Sende vardın Eee napmış bacım'' tarzı bir şeyler zırvalıyor.

Neyse yani kısaca Yolunuzu uzatın çekinmeyin.

Özet;Muzafferden uzak dur!

1|0
    0|0
    • ismi de mazi yarası bende. muzafferlerden uzak durmak lazım.

Erkekler Ne Diyor 8

• sizin oralarda olur mu bilmiyorum küçükken biz biz tren taşlardık Cama isabet ettiren en kabileyetlimizdi Onu tebrik ederdik ogün onun forsundan geçilmezdi Hele birde kırdıysa Evet şuan çok taktir etmiyorum yaptıklarımı ama bu bizim mahallede gelenek haline gelmişti. Neyse bir gün yine tren taşlamaya gitmiştik arkadaşlarla kafamıza göre tren taşlayıp eğleniyorduk. Arkamızdan polis arabası gelmezmi dona kaldık içimizden kimse kaçamadı daha çok küçüğüz Tabi çok şikayet geldiği için bu duruma çok kızıyorlardı. Yakalanan çok temiz dayak yerdi Ama orda bırakıp giderlerdi Öyle karakola götürmek flan yoktu. Bu hepimizi ekip arabasına bindirdi.ama ne korkuyoruz zaten giderken gıkımız çıkmıyor Karakola gittik hepimiz Polisin yaptığı olay aynen şöyle hepimize tek tek soruyor Oğlum Annen var mıvar diyenin annesine küfür edip dövüyor sıra bana geldi annem var desem benimde anneme küfür edecek dövecek dövmesine razıyım ama küfür etmesi tuhaf olacak bende yok dedim Yok deyince polisinde annesi yokmuş o yüzden soruyormuş .Oğlum benimde yok sen o yüzden bunlara uydun dedi bana tek kelime bile söylemedi. Aksine bana kantinden çikolatalar meyve suları adam beni sevmeye başladı .Ben bunları yerken arkadaşlarım dayak yiyordu. Hiç bir arkadaşım yalan söylediğimi söylemedi. Tam yarım sat geçti mahalleden bir kadın komşumuz kasapla kavga etmiş karakola gelmezmi. O anda dünyam yıkıldı. Komşunun söylediği aynen şu polisin yanında sen ne yapıyorsun burda heryerde annen seni arıyor işte bu cümle evet bu cümle polisleri sevmeme neden olan cümle oldu.dünyam yıkıldı

1|0
    0|0
  • Bizim arkadaşlar ceviz ağıcına dalmışlar adamda bunları kovalamış beni çağırdılar sopaları alıp gittik adam birden çıktı arkamızdan uzun bir boruyla herkes kaç dı ben kaldım adama abi valla ben yapmadım dedim :)

1|0
    0|0
    • vay namıssızlar.

• İşte o günden sonra gaza gelmem . O an çok korktum bende gıytırık sopa adamda su borusu :)

• evi baştan aşşağıya pis bezle silmiştim tabi anneme yaranmak için eve bir geldi

annem: eşşoleşin çocugu naptın sen bu eve diyerek oradan uzaklaşmam olmuştu laksdlaksd

1|0
    0|0
  • çok var pazarda teyzelerin kıçını ısırıp kaçardım yufka açan kadınların arasına ölmüş yılan atma komşunun çocuğunu ağzından kanlar gelecek şekilde dövmek varda var anasını satıyım :)

1|0
    0|0
  • kardeşim le bisiklete binerken fren kopmuş tu ve biz elektirik ci dükkanı na camdan girmiştik ama ne giriş ti o:)

1|0
    0|0
  • bir pastahanenin hatta ismi lades kocaman dew cam kapısını farketmeyerek koşarak kafa atmıştım

1|0
    0|0
  • Benden büyük güzel gördüğüm kızların yanına gidip seni kendime alacağım, evlensene benimle derdim :)

1|0
    0|0
  • Sanırım yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Okula daha başlamamıştım ama bir kaç küfürlü kelime yazabiliyordum öğretmişlerdi bana halamlar bende apartmanda duvarlara kapılara yazmıştım ama kimse benim yazdığımı bulamamıştı anneme demişler ki sizin kız zaten ufak yazı yazmasını bile bilmiyordur :D:D

1|0
    0|0
  • Bende kardeşime tokat attı diye bir çocuğu dövmüş elini yüzünü yırtmıştım.Kanadığını görünce de panik yapıp eve gittim ve beni bulamasınlar diye yatağın altına saklandım.

Bir keresinde de çarpım tablosundan sözlü vardı hoca beni kaldırmasın diye sıranın altına saklanmıştım oda farkedince direk beni kaldırmıştı.

Ne saçma şeylermiş...Ama korkuda heyecanda o zaman anlamlıydı, pişman değilim :)

1|0
    0|0
    • degil mi? :) bir keresinde ben de kardesimin sulugunu kırıp kendiminkiyle degişmiştim. hani annem o küçük kızmaz nasılsa diye :)

• O da iyiymiş :) ben hiç öyle şeyler yapmadım :P

• Bir çok var aslında :D

Komşunun kızı dondurmama elini sürdü diye saçından tututp sürüklemiştim.

Babamın burnunu ısırıp azcık etini kopartmıştım.

Halamın kafasına şemsiyeyle vurup hastenlik etmiştim vs vs işte :D

1|0
    0|0
  • babannemin bütün sigaralarını kırıp ceza olarak da sigara almaya gitmiştim cok ironik bir durum

1|0
    0|0
  • evi yakmıştım ah ne kadar komik.

1|0
    0|0
  • pek güzel anım yok ya isyaana girmek sitemem ama pek hoş geçmediği hayatımın hiçbir dönemi

1|0
    0|0
    • üzülme gizlim. görecegin güzel günler vardır muhakkak.

• inşallah saolasın

Yükleniyor...