Beni sevme ihtimali?

sevdiğim çocukla tanışalı 9 ay oldu ve ilk tanıştığımızda onun tahammül edilemez biri olduğunu düşünmüştüm ve onun takıldığı çocuklardan biri bana çıkma teklifi etti aslında o kadar samimi değiller biraz karışık bir durum.sevdiğim çocuk sürekli benimle uğraşıyo hatta 2 tane arkadaşım onun benden hoşlandığından şüphelenmişti.ama ben çok kararsızım bir gün iyiysek bir gün birbirimizi tanımıyo gibiyiz.ayrıca biraz yılışık bir tip yani gözümün önünde bir kıza kol falan atıyo bana da yapıyo ama diğerlerine yapması sinirlerimi bozuyo.ama ben bir şey sormak istesem ya da bir konu hakkında konuşsam ilgiyle dinliyo.arkadaşlarım bana daha farklı davrandığını söylediler.gerçekten yardıma ihtiyacım var fikir ya da tavsiyelerinizi bilmek isterim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senin is zor bu sevdigini caktirmayanlar bide seni alistirmaya calisiyo kendine bunada bir kismi basarili olmus sana acik diyim boyler tiplere guven olmaz ne istedigini bilmezler kanit mi istiyosun benim eski halim aynisi yakin.

0|0
    0|0
    • evet alıştırıp yüz üstü bırakıyorlar sanırım düşünmem lazım çok sağol düşüncen için

• Ne istediğini bilen kararlı tiplerle sevgili oluyosan ol zate geri kalanı iş görmez

Erkekler Ne Diyor 3

• senden hoşlanıyo ama olursa olur olmazsa olmaz kafasında biraz sana kol mol atmasına izin verme

0|0
    0|0
    • zaten o konuda rahatsızlığımı belli ediyorum ona karşı cevabın için teşekkürler

• Seni sevme ihtimali senin onu sevebilme ihtimalinden daha düşük. Hoşlanma ve ilgiyi sevgi olarak algılıyorsan belki senin ihtimaline yetişebilir.

0|0
    0|0
    • hayır zaten öyle bir kız değilim bana ilgi gösterdi kesin beni seviyo düşüncesi bana da ters sadece tanımlayamadığım bir şeyler var işte teşekkürler yorumun için

• Madem ilgi gösterdiğini kesin o zaman bu duygunun hatırına git onunla konuş sana karşı duygularını öğren.

• işte o zaman her şey berbat olur çünkü her gün yüz yüze bakıyoruz kendimde o cesareti göremiyorum ama sanırım en etkili yol bu

• herkes bir yana sen bu yana demiş yamacıma seni sevmiş gençler ukala olur kıskandırsın istemiş seni senin sevgini ölçüyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...