Neden böylesiniz beyler?

Neden sizi arkadaş olarak görüp samimi ve yakın davranan bir kızı yanlış anlarsınız; sizden hoşlandığını düşünürsünüz veya siz onu sadece arkadaş olarak görmezsiniz? Genelleme yapmıyorum ama çevremden gördüğüm kadarıyla böyle.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü güzelim; samimiyetin ve yakın davranmanın sınırı insandan insana değişir. aslında dünyada ki her kavram insandan insana değişir. Tanrı inancından tut aşka kadar herşey gibi arkadaşlığında bir samimiyeti var... Ben genelde bunu insanlara bırakmam bu mesafeyi ben ayarlarım herkesle. Benim hayatımda aktif görüştüğüm yaklaşık 200küsür kişi var hepsi ile ayrı mesafem var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• yanlış değilde üreme odaklı çalışan beynin dışa vurumu bu davranışın nedeni üzerine alınma hemen herkese böyledirler.

0|0
    0|0
  • benim ne suçum var ya ben pc de oturmuşum çekirdek kola yapıyom

0|0
    0|0
  • Güzel, çekici ve alımlı bir kız isen böyle insanlar daha çok çıkacaktır karşına

Birçok kişi öyledir doğru, zaten hızlı gelişen arkadaşlıkların bazılarında ana etken budur( belki birşeyler olur umudu, SERBEST ATIŞ yapan erkek türü)

Arkadaş olarak görebilenler var elbette, mesele pirinci ayıklayabilmek...

0|0
    0|0
  • cogu ınsan arkadas olmak ıstemez hemen sevgilim olsun der ama ıyısıde vardır tabıkı

0|0
    0|0
  • aslında çoğumuz dediğin gibi :) ama olmayanlarda var mesela benim çok kız arkadaşım var çok samimi olduğum, ihtiyaç duyduğu zaman omzumda ağlayabilecek onlara asla yan gözle bakmam kardeşim gibidir çünkü bana güvenmiştir ve belki sevgilileriyle bile paylaşamayacağı şeyler paylaşmıştır nu tamamen kişilik meselesi arkaaşım :)

0|0
    0|0
  • erkeklerın yapısı oyle yaratılısı peygamberın bıle bırsuru carıyesı bırsuru karısı ve kolesı vardı yaratılıs meselesı bana sorarsan hormonların karaktersızlık ıle butunlesmesı

0|0
    0|0
  • Ama o zaman sözlükte abaza kelimesinin karşısı boş kalırdı yanı demi tamamen türkçe sözlük ve Turk dıl kurumuna katkı olsun dıye yanı baska kotu bı nıyetlerı yok bacım aaa kalbın fesat senın!:

0|0
    0|0
  • Demek ki samimi olmayıp çok taviz vermeyeceksin.

0|0
    0|0
  • çok kaşardan tost güzel kızdan dost olmaz demekki fazla güzelsin ilgin ilgi uyandırıyor.yada aşırı iyi niyetlisin ki buda başka bir seçenek

0|0
    0|0
  • doğru gözlemlemişsin çünkü erkek kadından daha fazla ilgiye ihtiyaç duyar . dolayısıyla gördüğü ilgi bünyesinde akıl almaz etkileşime sebep olur . nedeni nedir diye soruyorsun ama buna net bir cevabım yok , mantığımla cevaplayayım : yaradılış..

0|0
    0|0
  • bu güne kadar senin karşına adam gibi adam çıkmamış derim. bence uzaklaş o çevreden.

0|0
    0|0
  • Bi kizla bir erkek abla kardes anne teyze turu akrabaliklar yoksa olmaz olmaz olmaz

0|0
    0|0
  • birşey yok ya yanlış kapıyı çalıyorsun sadece o kadar =)

0|0
    0|0
  • yanlış çevredesin o zaman ;)

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca çok kız arkadaşım oldu arkadaşlık ve aşkı hiç bir zaman karıştırmadım...

0|0
    0|0
  • suç erkekte.

0|0
    0|0
  • öyle deme gizli

0|0
    0|0
  • cevrendekıler cok abaza o zaman bacım bunun acıklaması bu.yokluktan napacaklarını sasırmıslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsi sapık hepsi sapık

0|0
    0|0
  • En iyisi sen mesafeli ol bosver gerisini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...