İddaa'dan düzenli olarak para kazanan var mı?

Çevremde filan hep böyle manyaklar var idaa ile geçim sağlıyorlar valla, nasıl yapıyorlarsa siz de öyle misiniz?

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bu şekilde ev geçindirenler var.çok zor bir iş değil

1|0
    0|1
  • aynen aynen sigara param full iddaadan bugün bayern maçına 0 oynamıştım tuttu yarın galatasaray a 1 den 1 oynadım 2 tane daha maç war tutarsa gene zenginim :D

1|0
    0|0
    • süper ya :D

• manchester united chelse maçına man utd oynadım bir tanede düello war aha yazdım kuponu buraya yarın bak maçlara saat 11 gibi hepsi bitmiş olucak .d

• Düzenli olarak tek maçtan yatarım

0|2
    0|0
  • ben çok tutturdum link ahanda ispatı en son tutturduğum kupon

0|0
    0|0
  • düzenli olarak kaybediyorum :)

0|0
    0|0
  • Düşük oranlı kuponlara yüksek paralar yatırılarak oynanmadığı sürece hep kaybedilir iddaa'da..5 lira yatırayım 100 lira alayımla olmuyor..

1|0
    0|1
  • Düzenli olarak para kaybediyorum, bu sayılır mı :D

0|0
    0|0
  • Arkadaslar adamlar bunun kitabini yazdi biraz mantik yurutelim iddaa taami ile matematiksel bir kavram siz macinizi seciyorsunuz 1_0_2 mi kitap karar veriyor face sayfama bakin derim. pisman olmazsiniz.

0|0
    0|0
  • bir yıl hep zarar ettim sonunda buraktım sürekli kazananlar bir yerden tüyo alanlardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Az önce 50 dolar aldim yasadigim ulkede canli iddaa oynamak serbest böyle daha cok kazaniyosun

0|0
    0|0
  • Yok ben arada bir yapar 1 milyar kaldırır sonra bir 6 ay falan bakmayan tiplerdenim.Geçen kazandığım 790 liraya Tablet aldım

0|0
    0|0
    • oha tebrikler

• 3 kere tutturdum oda bu işin manyağı olan bir arkadaş var.Ondan aldığım tüyoyla 50 tl yatır iş biter.Haa hiç mi kaybetmedim tabi kaybettim 200 liraya yakın gitmiştir tabi.

• olsun ya bir milyar kazanmışken 200 tl bir şey değil

• Haram para bizde ters teper alın teri en iyisidir.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey.sallama.hergün oynarım hiçbişey kazanamıyorum.kör talih işte

1|0
    0|0
  • kardeşim rahat oll... çok değil ama yağımızda kavruluyoruz..

0|0
    0|0
  • en son 2 yıl önce kazandım ama ralıksız z her gün ynuyorum

0|0
    0|0
  • arada bir oynuyorum iki kez tutturdum belki 500 kere oynamısımdır

0|0
    0|0
  • burada hızır34 var bugün söylediği maçların çoğu çıktı

0|0
    0|0
  • Kardeşim iddaa oynama ne yaparsan yap.İddaa varya devlet seni soyuyo olay budur.Türkiyede değil şike heryerde ispanyada almanyada italyada heryerde.Ben az önce yattım 5 milyar alacaktım ath madrid üst oynadım ilk mac 6-0 bitmiş.Ath madrid üstü bırak gol atamadı.İddaa soyuyor adamı uyanık olun resmi yoldan hırsızlık bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gs maçlarına oynuyorum hep

1|1
    0|0
Yükleniyor...