Kapat

Bir erkek bir kızın temizliğine, saflığına aşık olur mu?

Bı erkek bı kızın saflıgını ,mukemmel karakterını ve guzellıgını begenıyorsa neden ayrılır dersınız?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• bence şanslısın.benim başımada böyle bir olay gelmişti ve evet bende ayrılmıştım.hani bir geyik vardır ya evlenilecek eylenilecek diye.evlilikte gözüm yoktu kız okadar masum ve temizdiki kıyamadım neticede kendi niyetimi biliyodum.senin durumunda böyle bişey galiba.o şahışa kızma bence sonunda üzmektense başında üzmüş seni.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• hiçbir erkek ayrılmaz soruyu açman lazım gerçi öyle bir kız yokda bu dünyada yinede huy suy karakter önemlidir ama erkeğin karakteri vardır senin bir hareketini görür soğur kimi erkekde soğumaz öyle bişey

0|0
    0|0
  • Her erkeğin kendine göre kriterleri vardır,bu da karşısındaki insanın dogal ve içten olması,sıcakkanlı cana yakın olması,kendi mizacına uyan birisi ise,iç güzelliği hoşuna gitmişse,aşk kapıyı çalmıştır,

0|0
    0|0
  • Herkes kendince saf temiz.

Kirliyim diyen yok, olsa da kendi içinde dile getirmese de bir arınma yolu vardır.

Bu kadar temiz(!) insanın olduğu yerde büyük pislik gizleniyordur.

Asla diyorum soruna.

0|0
    0|0
  • hiç kimse mükemmel karekterli değildir bence..

0|0
    0|0
  • Yeni bir kızla tanışmıştır bu kızdan bundan daha iyi demiştir tabi bu sadece bir örnek, ayrılacağı varsa ayrılır.

0|0
    0|0
  • düşünceleri değiştiği için olabilir.

0|0
    0|0
  • herşeye tamamda ayrılırsa ona sormak lazım nerden bilelim biz

0|0
    0|0
  • Değiştiremediği için.

0|0
    0|0
  • Karşıma sakin,uysal,saf biri çıksın ki ben böyle olduğumu düşünüyorum..çıkarım ama aşık olmak mı o da ne ?

0|0
    0|0
  • bence yok öyle birşey. yani kızlar kendinizi bizim yerimize koyarak düşünün saf temiz diye bir kıza da aşık olunur mu. 1 numara kendine güven. 2 numara bakımlı ol. sonra sinek gibi üşüşürler zaten :D

0|0
    0|0
  • olur neden olmasin ... bir söz var her tirenin bir yolcusu vardir diye !

0|0
    0|0
  • aptallığından ama bence bırakta bu yazdıklarını objektif olarak insanlar değerlendirsin karakter vs gibi.. mütevazi olmalısın bence

0|0
    0|0
  • kötü bişeyini duymştr

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi, gençlik zamanlarımdı, benden bulmasın dedim...

0|0
    0|0
  • açık bir cevap istiyorsan ; istediğini alamıyacağını anlamıştır ondan

0|0
    0|0
  • SAf oldugu icin ayrilir ya da tam bir odundur kendisi

0|0
    0|0
  • kalbinin güzelliğine aşık olur...

0|0
    0|0
  • totosu kalkmıştır

0|0
    0|0
  • ekmek çıkmamıştır o yüzden,

0|0
    0|0
  • dediklerin güzel bişey ben olurdum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• Belkide kendinden çok razıdır mükemmel olan sadece egodur:-)burakın şu havaları ya biraz mütevazı olun:-D

0|0
    0|0
  • aşık değildir..bu kadar basit

0|0
    0|0
  • erkeğin hatası olmuştur..

0|0
    0|0
  • kaşındığı için.

0|1
    0|0
Yükleniyor...