Yardımcı oluuunn :( cevaplarınız çok önemlii

Yüzümde yaklaşık 3 sene önce olduğum bir ameliyat izi var yanağımın altında çenemle birleşen yerde... doktor sadece ince bir çizgi kalcak demişti ameliyattan önce ama öyle olmadı :( çok çirkin durduğunu düşünüyorum bu yüzden saçlarımla orayı kapatıyorum. saçlarımı dışarı çıkarken hiç toplamıyorum:( arkadaşlarım neden saçlarımı toplamadığımı sürekli açık bıraktığımı soruyolar.. erkek arkadaşlarımın yanındada çok çekiniyorum yarayı görceklerde sorcaklar diye :( :( ya aslında derdim sevgiliyle falan değilde evlenince napıcam . ya eşim benden soğursa. 18 yaşındayım herkes güzel olduğumu söylüyo ama bilmiyolarki yüzümdeki yara izini :(((( şimdi erkeklere bir sorum olucak . Siz olsanız sevdiğiniz kızın yüzünde böyle bir problem olduğunu öğrenseniz napardınız ? ayrılırmıydınız? cevaplarınız çok önemlii

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• belki zamanla geçicek ya da estetik ile düzeltme imkanı olabilir tekrar doktora danış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Buna bende bir sey diyemiyicem ama guzelsen sorun yoktur zate sen belkide her gun gordugun icin kafaya takiyosu suana kadar hic mi yuzunun tamamini gormediler soylerdiler o zaman.

0|0
    0|0
    • dediğim gibi saçlarım hep açık. . . rüzgarda falan saçlarım havalandığında görüyolar tabi:(

• yarın deniyim bi... umarım günüm hüsranla bitmez:)

• deneme mi mesaj at konus normal sende abartma hayir desede sevdigin kiz biraz kos pesinden.

• sonçta ameliyat olmşun sen isteyerek olmasını istemedin ve yarası olsun ne olacak aşka engel degil ben ona dha çok baglanırdım çünkü ben kanserim

0|0
    0|0
  • Yüzünde yara var diye senden soğumaz tabi yüreği varsa.Fakat kendin çok takıntılıysan bu konuda

bi plastik cerrahına danışman lazım.

0|0
    0|0
    • verdiğiniz cevaplar benim için çok önemliydi. eğer gerçekten böyle düşünüyosanız içim biraz daha rahat edicek... çünkü hiçbi erkekle bu konuda konuşmadım

• Sen hayata devamlı pozitif bak :)

• Hayır, onu daha çok severdim. Ben sevdiğim kadının yüzüyle değil; özüyle, yani ruhuyla evlenirim!

0|0
    0|0
    • keşke herkes senin gibi olsa:(

• şahsen sevdiğim kıza canım feda asla öyle bişey için vazgeçmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim vücudum harita gibi yüzümde kafamda kasık bölgemde elimde dikiş var takma

0|0
    0|0
    • takmamaya çalışıyorum:( ama olmuyo

• bak tam kaşlarımın ortasında dikiş izim var üstelik 1 yaşımdan beri alışacaksın zamanla tuhaf biraz ama ben seviyorum izlerimi sen de sevmeye calış

• garip:) hertürlü şeyi yapmaya hazırım. hiç böyle düşünmemiştim

• çenenle birleşen yerdeyse kötü durduğunu sanmam ben küçükken sakar olduğum için yarmıştım oramı çok dikkatli bakınca anca belli oluyo rahatsız etmiyo asla ama benimki küçük bir iz

0|0
    0|0
    • doktor banada kalem çiziği gibi kalıcak demişti. ama dikişler tutmamış sorun yaşadım baya...

• benimde bacağımda çatlak var etek şort gityemiyorum hep içimde kalıyor üzülüyrm takma o yüzdn

0|0
    0|0
  • lütfen benimle iletişime geç ben sana birşey önericem acilll

0|0
    0|0
Yükleniyor...