Cevaplarınızı bekliyorum !

Benim sanaldan tanıştığım 2.5 yıl beraber olduğum biri var. Mesafeler pek sorun değil bizim için. Erkek arkadaşımla hemen hemen hergün konuşuruz. Ama bu 1 haftadır konuşmuyoruz.

Perşembe günü 10 kez falan aradım ama teli kapalıydı. Dün 1 kez aradım cevap vermedi. Bugün kontörüm yoktu bende ödemeli attım cevap vermedi. Sonra tekrar attım kapattı ama geri dönmedi.

Bu ne yapmaya çalışıyo ya ? Amacı ne ?

Güncellemeler:
Durduk yere bir erkek neden böyle davranır ? Ayrılmak istese direk söylemez mi ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence biraz daha frenlemelisin kendini, yani ilgi konusunda, hani belirli aralıklarla filan ara, sanki biraz sıkılmış gibi bu ilginden ( sıkılmayı yanlış algılama, insanına göre değişiyor işte, seviyordur ama zaman zaman monotonlaşabilir biraz bazı şeyler ) Hani biraz özleme fırsatı tanı bakalım

günde 10 kere arıyorsan 2 kere ara

50 mesaj atıyorsun 30 tane at

bir gün iyi geceler mesajı at, bir gün atma

Eninde sonunda kendini belli eder

Haa belki başka şeylerle meşguldür bilemeyiz...

Mesafeli ilişki zordur her zaman

0|0
    0|0
    • Sıkıldıysa bile sıkıldım desin aramam sormam. Böyle yapması sinirimi bozuyo .s

• Sürekli evlilik hayali kurardı. Evlenince şöyle yaparız şuraya gideriz çok mutlu olcaz falan derdi.

• Paranoyalara aldırış etme derim bir süre, sadece zamana bırak, eninde sonunda derdini söyleyecektir ya da belli edecektir

Ha insan herşeyi söyler de işte, bilemiyoruz bazen...

Erkekler Ne Diyor 9

• bu gün günlerden cumartesi..acaba çalışıyormu yoksa izinlimi..işte ise yeni mi başladı ilk günümü o zaman açmaz..ha izinliyse eğer senin le buluşması gerekir ;de acaba parasımı yoktu ..hem işde değil hem de izinli olup senle buluşmadıysa ?O ZAMAN NEREYE GİTTİ BU ADAM ..ARKADAŞLARIYLA İÇMEYE GİTMİŞTİR...SON SEÇENEK ..

0|0
    0|0
    • Bayadır çalışıyor. İzinli değil

sadece bazı pazar günleri izinli

Sigara bile kullanmıyorum.

• Kız konusunda herşey olabilir ama işinden ne ayrılır ne de kovulur. Yıllardır aynı yerde çalışıyor

• şüphe duydun sende benim gibi...dimi ..kızlar sigara içmeyen erkeklerle çıkmak isterler ama yinede al onu karşına doğru ve dürüstçe konuş bir haftadır beni niye aramadın...sor cevap versin...

• demekki normal hayatinda yeni birinden hoslanmaya baslamis sen sanalda oldugu icinde seni bir kenara atiyo simdi yoksa illa bir 5 dakka konusurdu bos zamaninda anlasilan artik hayatinda baska biri var.

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum .s

• o zaman bu cocugu neden onemsiyon agliyon birak gitsin.

• Ağlamıyorum.

• Bazı şeyler direk söylenmeyip ima edilmiş. Peşinden koşan değil peşinden koşulan olmalısın.

0|0
    0|0
    • Haklısın.

• Umarım hayırlısı neyse öyle sonuçlanır.

• İnşallah..

• bilmiyom günahını almayım

0|0
    0|0
  • bu ıs bıtmıstır , gercekler bu salla

0|0
    0|0
  • Tam emin değilim ama ayrılmak istiyor olabilir.Biraz sabırlı olmalısın.

0|0
    0|0
    • Kesin ayrılmak istiyodur

• Peki senle iletişimi kesmeden önce nasıl davranıyodu ? Yazışmalarda soğukluk varmıydı ?

• Hayır. Telde saatlerce konuşuyoduk gülüyoduk falan. Soğuk davranmıyodu

• :/ önce +1 i görelim

0|0
    0|0
  • Çok sıkıntılı bir durumda değil ise ayrılmak istiyor olabilir.

0|0
    0|0
    • ilişkimizi kendi kafasında bitirmiştir.

• sadece üstüne toprak atmamış..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...