Arkadaslar Dovus Sanati Ogrenmeye Karar Verdim Hangi Dovus Sanatini Onerirsiniz ?

dovus sanati ogrenmek istiyorum aktivite olarak ama cok tutulan dovus sanati olmasini istemiyorum eskilerden kalma unutulmaya yuz tutmus dovus sanatlari ilgimi cekiyo nedense boks karate teakvando demeyin onerilerinizi bekliyorum.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• wing tsun iyidir

0|0
    0|0
    • Ama ondan her yerde yok uzak bide bana kaliyo.

Kızlar Ne Diyor 3

• Taekwondo için geç kalmışsın zaten o olmaz ;)

Karatenin farklı dalları var ona bakabilirsin.Kick boks olabilir üstelik dışarda da işe yarar.Wushu federasyonu kapsamında Sanda adında bir branş var taekwondo kick bok güreş karışımı bir spor onu deneyebilirsin.Aklıma başka da bir şey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • güreş öğren ata sporu

0|0
    0|0
    • bende dusunuyorum ama dur bakalim :D

• hadi hayırlısı :D ne uğraşıcan elin çekik gözlülerinin hayt huytlarıyla, atan çin seddini aşıp bellerini kırmadı mı topunun?

• :D

• wing chun ama burada öğretiyolar mı bilemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim muay thai öneriyorum sana çok eski bir sanat 1300 lere dayanıyor link ben yapıyorum ve çokta zevk alıyorum

0|0
    0|0
  • kafana göre bir tane seç

0|0
    0|0
  • Ben 5 ay sonra kick boxa geçmeyi düşúnüyorum :)

0|0
    0|0
  • Güreş olabilir birde güzel Osmanlı tokadı atmayı öğren :)

0|0
    0|0
    • bende guresi dusunuyorumda ona bir salona girdimmi cok kisi var be kardes o zaman ben baya rahatsiz oluyorum onun icin az tutulan dovus sanatlarini seviyorum.

• Zaten kıyafeti çok kötü

• wing chun gel bedava öğreteyim

0|0
    0|0
    • o nasil olucak ?

• anlayabilirmiyim acik acik anlatimi varmi youtu** den

• araştır bulursun

• wing tsung veya kung-fu boks kickbox bunlar yaramaz...karate vücudunu sağlamlaştırır,tekvando bacakalrın hareketli olur...ama vücudun bünyen neyi kaldırabilcekse onu yap..

0|0
    0|1
  • kick box

0|0
    0|0
Yükleniyor...