Vücut geliştirme?

Vucut gelistiren arkadaslar tecrubelerinizi tavsiyelerinizi bizlerle paylasirmisiniz :)
Ekstra olarak izmirde yasiyorum spor salonu arastiriyorum. Spor salonu bir etkenmi yani herangi bir syandart spor salonu ile bu elit salonlar arasindaki farklar nedir? Simdiden teşekkür ediyorum

Güncellemeler:
Hayatta en zevk aldığım sey yemek bu arada. Annem aşçı

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim sporcu benim ordan biliyorum. Spor salonu tabiki önemli bir faktör. İyi bir salon çok daha donanımlı oluyor.

0|1
    0|0
    • Kardesinizden rica edermisiniz Musait oldugunda deneyimlerini onerilerini dalan bizimle paylasmasi konusunda. Bu konu daha once acilmamis baktimda. Yani baya kisiye cevap olabilir yazdiklari

• Teşekkür ederim size ve kardesinize simdiden :)

• Rica ederim:)

En İyi Erkek Görüşü

• dostum ben 1 yıldır yapıyorum ve yapmayada devam edeceğim sana en önmli tavsiyem dinlenme sürelerine ve yediğine içtiğine dikkat et bunlar en önemli etkenler

0|1
    0|0
    • Yeme icme ve dinlenmeyi biraz daha acarmisin peki :) spor salonlari bir calisma programi olusturyor deme bu arada musait olfugumuz gunleri falan goz onunde bulundurarak

• Eyvallah bilgiler icin :)

• ne demek hadi kolay gele :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor salonuna fazla takılma hepsi işini görür minimum 3 ay olmak üzere devam edersen iyi bir vücut elde edersin

0|1
    0|0
  • standart spor salonu seni 10sene goturur merak etme.

0|0
    0|0
  • soru olarak sorardan cevaplması daha kolay olur. Elit olup olmamasına çok kafayı takma pek fark olmazn

0|0
    0|0
    • Cevabin basini anlamadim

• Abi baya uzun yazmistim sildim hepsini :D kisaca sunu soriyim. Spor salonuna gittigimde ne konularda destek aliyorum. Beslenme calisma programi v. b. seylerden bahsediyorum

• Antrenorun herseyi soylersaa beslenme programını calısnma programını her ay degisir olculerini alır gelisimine gore programın degisir

• karbonhidratı azalt

0|0
    0|0
Yükleniyor...