Ofsayt nedir, bunu bilen kadının ayrıcalıkları nelerdir?

Ofsayt nedir, bunu bilen kadının ayrıcalıkları nelerdir 😂?

1|0
15|26

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın ırzına geçen bİr bktur ayrica çoğu insani maçta sogutmustur 😃

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• bence ofsayt kaldırılmalı :( mahelle maçlarında ofsayt mı vardı mis gibide oynardık yani. :D aramızda kavgada olmaz dı :O şimdi bakıyorumda ofsayf falan olunca bir itişme kavga itiraz var...

1|0
    0|0
  • Ofsaytın ne olduğunu anlatmakla uğraşasım yok, video vardır izle anlarsın. Fakat bilen kadının benim gözümdeki tek ayrıcalığı futbolla ilgili çok bilinen bir şeyi bilmesi. Stilettonun bir tür topuklu ayakkabı olduğunu bilen erkek gibi bir nevi. Peki umurumda mı? En azından yarısı futbol delisi olan bir ülkede olaylardan bihaber olmadığını gösterir. Yoksa futbolu sevmem, muhtemelen sevmeyeceğim de.

1|0
    0|0
  • Kendinize canım muamelesini layık görmeyin. Futbolla ilgilen kadın, ofsaytın ne demek olduğunu bilir. Şayet anlamıyorsa, futbolla ilgisinin bulunmamasındandır.

1|0
    0|0
  • ofsaytı bılen kadınla evlenılır :D

1|0
    0|0
  • Evlenilesi hatun.

1|0
    0|0
  • O rehberdeki Ahmet abinin Ahmet abi olmadığını da bilir şeytandır o

1|0
    0|0
  • Rakı içmesini ve adabını bilen hatunla eşdeğerdir. Bu özelliklerden biri varsa göz kırpmadan evlenilir.

1|0
    0|0
  • Kızlar ofsaytı anlatıyorum, bulaşıkları yıkadınız bitti; gol.
    Tam mutfaktan çıkarken anneniz ocaktaki tencereleride yıka dedi; ofsayt.

1|0
    0|0
  • ne ofsaytimis bitmedi gitti

1|0
    0|0
  • ofsaytı bilen bir kadının ofsaytı bilmeyen bir kadından ayrıcalığı yoktur

1|0
    0|0
  • yemek yapmasını bilsin yeter. ofsayt karın doyurmuyor.

1|0
    0|0
  • Gönlümün sahibi olur 😜😜😜

1|0
    0|0
  • Bilseler ne olacak
    onlara ne saglayacak ki

0|0
    0|0
  • bir poh degildir bilen kişininde ayrıcalıgı yoktur :D

0|0
    0|0
  • Sanki portekiz fransa finalini benle izleyecek ayricalıkı yok :)

1|0
    0|0
  • Futbol da farklı yorumlanır halk içinde insanlara karşı da farklı yorumlanır örneğin firikik futbolda 3 4 kişi baraj yapar şut çekilir vs halk arasında kadın bacakları güzeldir vs kalçası ön plana çıkarır firikik verir denilir ya da tipin ofsayt futbol da ise karşıdan atılan pas ve ortada atan adamın adamı diğer adamdan öndeyse alırsa ofsayta düşer

0|0
    0|0
  • bir de kadınlara sözelci derler.

0|0
    0|0
  • Yoktur.

0|0
    0|0
  • Hiç bir ayrıcalığı yok

0|0
    0|0
  • 2 3 futbol maçı izleyen kıza anlatmaya gerek kalmaz anlar zaten kendi

0|0
    0|0
  • gereksız bır bılgi.

0|0
    0|0
  • Bunu bilen kadının cep telefonunda maçkolik uygulaması vardır iddaa oynar

0|0
    0|0
    • İddia oynuyorum ara sıra, tutan kuponum bile var 😂 ama o dediğin uygulamaya gerek duymuyorum 😋

• Hayalimdeki kadın profili sjsjsllsjd😂😂
      Bence kesin denemelisin

• bir ayrıcalığı yoktur

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Ofsayt, gol olmasın diye rakip takımın senin forvetine yaptığı bir piçliktir. Neticede ayıp bir şeydir. Bırak gol olsun di mi ama? Neden mızmızlanıyorsun...

2|0
    0|0
  • ofsayt dünyanın en saçma şeyi bilmyorum arkadaşa soruyum dedi ikinci cümlede tamam dedim ofsayt bilmeyen kızlar grubunda kalıyım dedim :D kim icat ettiyse bunu

1|0
    0|0
  • Eski havamız kalmadı valla. sanırım artık kadınların çoğu biliyo o yüzden böyle oldu

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum yoktur ayrıcalığı falan

0|0
    0|0
  • bir ara beden dersinden sınav olacaktık öğrenmiştim ama unuttum

1|0
    0|0
  • Akşam baban erkek arkadaşınla gezmene izin verdi, gol. Ama eğer erkek kardeşini de yanına almanı söyledi, ofsayt.

Bu da aslı;
    Karşı takımın kalesine doğru giderken ceza sahası içerisinde kendi takımından bir oyuncunun daha girmesi gibi bir şeydi sanırım.

Hayırlı akşamlar 😊

0|0
    0|0
    • Birinci yanım doğru da ikinci yanlış 😂

• Unutmuşumdur, zaten maç izlemiyorum.

Tuttuğum takım var ama pek alakam yok, ilk 11'i bile sayamam ben 😄😄

• Karşı takımın kale çizgisine top ve rakipten daha yakın olursa ofsayttir

0|0
    0|0
  • ofsayt rakibin kale cizgisine bir adim onde veya tam kale cizgisinde olmasidir diyr biliyorum o beni anlamaz 😂

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilmekten çok erkek maçı izlerken rahatsız etmeden istediği yerde istediği zaman istediği şekilde izlemesine izin vermek onlar için daha önemli

0|0
    0|0
  • rakip takımın kale çizgisine toptan ve rakip oyuncudan daha yakınsa ofsayttır..
    bir ayrıcalık yok bilince..

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Firikik!

0|0
    0|0
  • Biliyorum hayatıma bir şey katmadı da

0|0
    0|0
  • pardon da bu ne salakça bir soru niye bilmesin ki einsteinin matematik sorusu mu sanki.

0|0
    0|0
    • Salakça olan binlerce soru soruluyor bu sitede, buna mı takıldın sadece?

• kadınlarla ilgili aşalayıcı bişey görünce dayanamıyorum yksa evet çoğu öyle.

Yükleniyor...