Serbest yüzmede baş illa aşağıda mı olmalı?

Ya arkadaş denizde baş aşağıda olmuyor ki... Nefesin tükeniyor nefes almak için kafanı çıkartıyorsun dalga bir vuruyor dünyanın suyunu yutuyorsun... Bende kafamı iyice kaldırıp yüzmeye başladım. Bu tekniğime gülmeyen kalmadı ama cankurtaranlar dışında benim gibi 300 metre yüzmeyi başaranı görmedim :) Sigaradan yüzemiyor herhalde bu embesiiler çocuğun birini gòrdüm (25 yaslarinda amk) 100 metre yüzdü sonra çok fena kesildi ciğerleri iflas etti ya :) Neyse konumuza dönersek denizde baş aşağı yüzmek çok sıkıntılı. Arkadaşlar ben size dalga diyorum ya o aslında tsunami ya. Şile de dalgaların 2 metreyi geçtiği oluyor. Kafa hep yukarda olsa dalga gelincede kafamızı suya sokup su yutmaktan korunsak serbest yüzmenin dışına mı çıkmış olurum? Bence olmam kurallar neden esnetilmesin dimi? Son olarak 1 senedr yüzmüyorum, 2 gün yüzmem sonucunda bacaklarımı yukarı aşağı hareket ettiremez oldum.100 metreyi 30 dk da yürüyorum inanır mısınîz. Ben 1 senedir bisiklet kullanıyorum bacaklarımın denizde tüm dayanıklılığıyla çırpınması gerekirken neden böyle dermansız kaldılar? Çok mu zorladım? Okuyun biraz ya gözünüz özgüven görsün yapmadığım spor kalmayacak bu gidisle :) ?

Güncellemeler:
Yanıt gelmemesinin sebebi cahillikmiş

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...