Annenizin algısının en açık olduğu konu nedir? (Ankete Buyrun)

link

Teknosa'nın anneler günü için hazırladığı bu videoyu izlerken hem güldüm hem de duygulandım.

Sevgili kase ailesi; sizin anneleriniz de bu süpersonik özelliklere sahip mi? :)

Not; annelerimize saçmalamaca olmasın diye gizliye üvey evlat muamelesi yaptım.

• Optik zoom iyidir; bir bakışta herşeyi anlar.<3
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Erken uyarı sistemi gelişmiştir; hep '' ben sana demiştim'' der. <3
    22% (5)20% (2)21% (7)Oy Ver
  • Sesli navigasyonu gelişmiştir; çorapların yerini pat diye söyler. <3
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Arama motoru gibidir; bir nefeste 15 soru sorar. <3
    9% (2)20% (2)12% (4)Oy Ver
  • Benim annem hepsidir <3
    61% (14)60% (6)61% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• - A) Bir bakışta her şeyi değil çoğu şeyi anlar, yalnız benden dolayı tecrübe kazandığı bir konuda görmeden bile nasıl oluyorsa içine doğuyor, hay maşallah diyorum.

- B) Genelde "ben dedim ama anlamıyor ki" der karşısında başkası varmış gibi.

- C) Her şeyin yerini değiştiriyor kafasına göre ondan biliyorum bulamayacağımı;

- Anne pul biber nerede ?

- Sağ rafın arkasında.

Çok şükür D şıkkı yok, birde çok titizdir aslında iyi bir şey yalnız annem abartılı titizdir. Dışarıdan içeriye girerken kapıda "DUR" diye anons yapar, çorapları çıkart der, sonra içeriye girerim tam oturacakken pantolonunu çıkart şimdi toz olmuştur, dışarıda her yer pislik :D

0|0
    0|0
  • 6. hissi mi diyim ne diyim... ne zaman bir kızla buluşacak olsam kokusunu alıyor.. ne zaman evde içsem sabah sabah yatağım tepesinde dikilip (şişeleri ve diğer tüm delilleri yok ettiğim halde) --- Hmmm benden gizleyemezsinnn akşam ne öyle o içkiler filan niye içiyosunn her gece her gece yeter bitkisel hayata giricen muhabbeti. nasıl anlıyo bunları hiç anlamış değilim arkadaş...

0|0
    0|0
  • Benim annem; ben ne zaman kedi, köpek için dışarıya yemek çıkartsam anında yakalar, görmese bile anlar ve başımın etini yer.

0|0
    0|0
  • herkese yalan atıp inandırabilirim ama annemi asla .)

0|0
    0|0
  • Eyi görmedim sayfayı asagı ındırınce farkettm gec oldu ama E E E

0|0
    0|0
  • C diyorum ne sorsam yerini biliyor :D

0|0
    0|0
  • gecikme süresi 3 ms ahah.

0|0
    0|0
  • Arama motoru gibidir; bir nefeste 15 soru sorar. <3

0|0
    0|0
  • Güzeldi :-)

0|0
    0|0
  • hem güldün hem duygulandın mı :p

0|0
    0|0
  • duygulandım :( anneme o istediği seti alacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Güdümlü terlik fırlatır, odanın en ücra köşesine dahi kaçsan doksana çakar..

Hem her anne kadar A-B-C-D şıklarını başarıyla kendine uyarlamış.

1|0
    0|0
  • hepsi tabiki

0|0
    0|0
  • Annem çok geşilmiş insan üstü bir varlık.Ondan herşey beklenir,her konuda herşeyi bilir herşeyi yapabilir her an karşıma çıkabilir ondan korkuyorum :D

0|0
    0|0
  • bazen olmadık bir ayrıntıyla olmadık olayları çözebiliyor. sanırım iyi bir gözlemci olmasından kaynaklanıyo.

0|0
    0|0
  • her sabah alarmı duymamak için yorganın dibine gömdüğüm telefonum için, tam evden çıkacakken " telefonunu aldın mı diyor"

eğer almamış unutmuşsam " bak gördün mü ben olmazsam unutacaktın" deyip el çırpıp beni gıcık ediyo :)

aldıysam yüzü düşüyor :)

0|0
    0|0
  • Ben bu ülkede koç ve sabancının elinde olsan veya elinin bulaştığı hiçbir firmayla işim olmaz. Teknosaymış peeeeeh.

0|0
    0|0
  • Benim annem hepsidir <3

0|0
    0|0
  • Ben hayatımda annem kadar zeki dürüst ve dobra insan görmedim ;)

0|0
    0|0
  • çok hoş olmuş... hepsinden var benim anneciğim de <3

0|0
    0|0
  • E galiba :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...