Sizce geleceği en parlak kulüp hangisi?

Tamam Galatasaray ve Fener'in daha çok kupası var ama bu artık sona erecek gibi gözüküyor. Beşiktaş ileriki yılların en başarılı kulübü olacak gibi. Galatasaray battı oyuncu alamıyor kalanlar mutsuz. Fener her sene 30 transfer yapıyor ama hep 2. oluyor. Yakında onlar da Galatasaray gibi olacak. Ama Beşiktaş'ın kadrosu hem kaliteli hem gelecek vaadediyor hem de Türkiye'nin en iyi başkan ve teknik direktörüne sahip. Gökhan için satın alma bedeli olarak 18 milyon pound falan konuşuluyor. West Ham'da kiralık olarak iyi iş çıkarırsa değeri 25'e bile çıkabilir. Daha Cenk Oğuzhan Kerim Frei Aras Özbiliz falan var potansiyelli ve iyi para edebilecek. Fener zaten bütün gençleri batırıyor ve bu kadar para harcayıp başarısız oldukça onlar da Galatasaray gibi batacak. Galatasaray'da da potansiyelli adamlar var ama şu an ki kadrosu kötü. Beşiktaş ileriki yılları domine edecek gibi. Sizce?

• Beşiktaş
    40% (4)26% (6)30% (10)Oy Ver
  • Galatasaray
    50% (5)39% (9)42% (14)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    10% (1)35% (8)28% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nedenini de açıklayın lütfen.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gs 8. likte tokezledigi senelerde yeni statlar beraber hava yakaladı , fb saracoglunu yeniledi basarili oldu
    Simdi Beşiktaş yeni akilli stadiyla o stadı dolduran muhteşem taraftarı ve atmosferiyle , oturmuş kadrosuyla ligin en iyi hocasıyla ve en iyi yönetimiyle önümüzdeki senelerde ambargo koyar

Millet çuvalla para saçar ken , Fiko başkan kâr üstüne kar yapıyor

0|2
    0|0
    • Aynen öyle. Tek kâr eden kulüp biziz.

• Aynen zaten herkesin derdi Beşiktaş olmuş göreceğim ben onları ikiside borç batağına düşsün biz bu gidişle arayı da açarız.

• O sene bu sene
      Bundan sonra her sene

Korkunun ecele faydasi yok sarışın kardeşler

Kızlar Ne Diyor 4

• Takım tutmuyorum hiçbir fikrim yok. 😒

0|1
    0|0
  • Galatasaray :d

0|3
    0|0
  • Beşiktaş demek isterdim ama galiba Galatasaray

0|2
    0|0
    • Nasıl peki?

• Beşiktaşa ne zaman fırsat verildi kim elinden tuttu ki? Ama Fenerbahçe ve Galatasaray fena halde yalaka. Ve Dünya da genelde yalakalar kazanır. Adalet mi var ki?

• GS şu an kötü olabilir ama 5 senede belini dogrultacaktır.

Fenerbahçe hiç bir zman batmaz ölüsü 2. olur 2011 de bu kulube bişi olmamış bidaha olmaz.

BJK geçen sene iyiydi fakat bu sene takım dagılıyor gibi ve bjk da büyük kulup çapı yok.

Ve unutulmamalıdır ki
    Fenerbahçe ve Galatasaray her branşta zirveye oynar Bjk en basarılı branşı hentboldur ondada fenerbahçe ve galatasaray olmadıgı için

Ayrıca FB Müzesinde 3000 küsür
    GS müzesinde 2000 küsür kupa var iken
    BJK müzesinde sadece 100 küsür kupa bulunmaktadır.

0|1
    0|0
    • Söylediğinin yalan olduğu Fener'in Galatasaray'dan fazla kupası olmasından belli. Fener'in 3000 Galatasaray'ın 2000 Beşiktaş'ın 100 müş ahahaha. Zaten en çok kupası olan Galatasaray.

• Ayrıca sorumda da bahsettim zaten Fener ve Galatasaray kadar kupamız yok ama bundan sonra farklı olabilir diye.

• vikiye güvenerek iş yapmayın orayı herkes degıstırebılıyo

Erkekler Ne Diyor 6

• Şöyle diyim Fenerbahçe'nin bir çizgisi var oyuncu alımı olsun gelir gider olsun hep bir çizgisi var. ama gs ve bjk için aynı şey söylenemez 1-2 yıl süper transferler yapıp iyi oluyorlar son birden 2-3 yıl sürünüyorlar. Fenerbahçe daha parlak bir geleceği var. herşeyden önce taraftar farkı var. öyle bjk ve gs gibi lafta taraftarlık yok konuşan. bizimkiler konuşmuyor gidiyor alacağını alıyor destekliyor. geçen yıl şampiyonluk kaçtı bu yıl 40 bin kombine alınması bekleniyor yine talep çok. fark bu işte. ve Fener gençleri batıyor gibi saçma saçma konuşmuşsun ciddiye alamadım seni dostum beşiktaşı övmüşsün anca.

0|2
    0|0
    • Ama doğru bu Fener batırıyor gençleri. Ona bakılırsa Galatasaray da ne olursa olsun hep kupa kazanıyor ama Beşiktaş Fikret Orman'dan sonra hep bir çizgi de ve çok iyi ilerliyor. Fener bu gidişle borca batacak. O kadar transfer var başarı yok.

• Ahahaha hadi bana Beşiktaş'a falan başarı konusunda laf ettin anladıkta hangi yüzle Galatasaray'a laf ediyorsun? Az objektif olmak lazım Fener'in tarihinde en fazla 2 yul üst üste şampiyonluğu var gerisi hep tek senelik. Adamlar het kupayı sizden fazla kazanmış resmen tarihiyle ezmiş sizi sen hala 13 sene şampiyon olamamış falan diyorsun. İnsan biraz utanır. Başarı tarih büyüklük Galatasaray'da taraftar şeref onur Beşiktaş'ta Fener'in neyi var?😂Bir Beşiktaşlı olarak Galatasaray'a başarısından ve Türkiye'yi en iyi temsil etmesi açısından saygı duyuyorum. Ama Fener'in saygı duyulacak herhangi bir yanı yok benim için. Anca ayak oyunları falan o konularda iyi Fener.

• Zaten Fenerde ölüyordu kardeş gelsende saygı duysan diye :D

• Beşiktaşın kadrosunun pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum Gomez dışındaki oyuncularin çoğu Şampiyonlar ligi ayarında oyuncular değil.
    Galatasaray da bir yönetim felaketi var 3 iyi transferle ligi domine edebilecek güçte ama Dursun gibi başkan varken bunların olması imkansız

0|1
    0|0
    • Quaresma Atiba Sosa Gökhan Gönül gelirse Kolarov. Ayrıca Oğuzhan da geliştiriyor kendini o seviyeye çıkabilir.

• Bende sana diyorum Gomezin yanina Umutu soluna Yasini koy iş yaparmı? Sneijder takım arkadaşlarıyla verkaç yapmak ister ama bu verkaçı kimle yapacak? Takımda forvet yok bir 10 numara forvet olmadan ne yapabilir?
      Burak Drogbanın oynadığı oyunun yarısını oynamıyordu ben sadece gole bakarak değelerlendirme yapmıyorum

• Ben de işte genel kadrodan bahsediyorum Beşiktaş'ın kadrosu yeterli. Ve santrforda en önemli kıstas goldür. O sezon bütün kupalarda Burak Drogba'nın 3 katı gol attıysa daha başarılıdır. Diğer mevkiler için kıstas değişir.

• Biz defalarca parasız şampiyonluklar gördük..
    Ruh geri gelsin yeter..
    Beşiktaş Jimnastik klubü 10 yılda bir şampiyon olur, o da bu seneydi işte..
    Galatasaray !

0|1
    0|0
    • O günler geride kaldı 10 senede 1 falan. Metin Ali Feyyaz'lı dönem gibi 3 sene üst üste şampiyon olacağız en az.

• essekden adam olur

aziz varken bizden bir halt olmaz ;)

0|3
    0|0
  • Fenerbahçe tabi. Gs başını borçlardan kaldıramaz.

0|0
    0|0
  • Ya kardeşim Fenerbahçe 2. Oluyo diyosunda Beşiktaş 14 şampiyon diğerleri 34567 başarıya nerden baktığına bağlı. Şampiyonluk hedefine en çok ortak olan takım Fenerbahçe taraftarı en güçlü Fenerbahçe her yönden (şike süreci malum taraftar ürün alımda farkla bide borsada 3 büyük kulübün toplamı değerinde nerdeyse) kısacası Fenerbahçe her konuda iyi gibi gözüküyor.

0|1
    0|0
    • Bu zamana kadar öyleydi ama yönetiliş olarak Fener çok kötü. Adam gibi transfer geliri olmadan milyonlar harcıyorlar. Galatasaray'ın durumuna benzeyecek. Beşiktaş ise Fikret Orman'dan beri transfer dönemlerini kârla bitiriyor. Geçen sene Fener 70 milyon zararla kapattı transfer dönemini Beşiktaş kârla. Buna rağmen şampiyon oldu. Bundan sonra işin rengi değişir diyorum. Senin dediğine gelirsek Galatasaray da ne olursa olsun her sene kupa alıyor ama gidişat iyi mi hayır? Galatasaray 4 senenin 3 ünde şampiyon oluyor bir sene 6. oluyor. Fener 4 senenin 1 inde şampiyon oluyor diğerlerinde 3. Üstüne üstlük bunun yanında Türkiye kupaları Süper Kupalar da var. Yani Fener ve Galatasaray'ın başarı durumu kıyaslanmaz bile. Ama buna rağmen görüyoruz ki Galatasaray çok kötü durumda. Yani Fener niye aynı duruma düşmesin?

• Avutmak mı 2. Lik kötü mü şampiyonluk sayısı 1 fark var ve 2. liğiniz çok az Fenerbahçe zirvede sen at gözlüklerini çıkar bence

• Birinciyseniz birincisinizdir ikinciyseniz hiçbir şey. Bill Shankly.

Yükleniyor...