Erkekte hafif buyuk meme sporla nasil kucultulur?

Merhaba, benim vudum birazcik yagli ve gobekliyim. Ama body mass indexe gore normal kilo sinirlarina uysam da biraz sismanliga yakinim.

Bu yuzden spor yapiyorum salonda. Ayrica bisikette kullanirim haftada en az iki gun. Yine de vucudumun yag orani ve gobegim de pek bir degisiklik odugunu sanmiyorum. 3 aydir sadece kondisyonum artti ve kol kaslarim biraz belirginlesti.

Ama yagdan once asil sorunum gogsumu sikilastirmak istiyorum. Yagim azalirsa gobek ve gevsek gogus sorunundan sporla kurtulacagimi dusunuyorum ama 3 aydir bir degisiklik yok. Nasil bir programla ve hangi aletlerle calismaliyim sizce?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• üff be salaqmısın sen,kalsın hoş olur

enazından ben seviyom hafif iri memeli erkeği :)

0|4
    2|1
    • Hehe senin gibisi de beni bulmaz ki :) eski kiz arkadasim gobegimi cok severdi gerci :) birde kizlar fazla bakmazmis diye gobegimi eritmemi istemedigini soyluyordu. Goguslerde t-shortle kasli gibi duruyir aslinda ama kisin kazak veya slim fit gomlek giyince cok kotu duruyor. Bence ben eritsem iyi olur sanirim :)

• bencede iyi olur ya, göbek pek hoş değil,kupkuruda sevmem ama. hani varya hafif balık eti denir,öyle olmalı erkek. hafif iri memeyi seviyorum erkekte,fazlasını yazamam anında kaldırırlar çok bilen abilerimiz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış yerlere çalışıyorsundur yoksa sıkılaşır

0|0
    0|0
    • Haklisin aslinda. Bu hafta salondaki hocayla konusup programimi degistiryim olmazsa. Ama isin ilginci 40 dk kardiyoya ragmen pek yagda kaybetmiyorum ben. O da ilginc ne zaman etkisini gosterir bu spor olayi acaba?

• bir zamandan sonra vücut direnci ile karşı karşıya kalıyorsun bunu aşman aylarını alabilir

Erkekler Ne Diyor 6

• Onun exercise ları vardır.

0|1
    0|0
  • Kardiyo yakarsan sıkıntı kalmaz.

0|0
    0|0
  • hafif büyük meme ne la

0|0
    0|0
  • Kilomu nasıl verebilirim?

0|0