Gel vatandaş gel olay var

meraba arkadaslar ve ozellıklede sayın cok sekılcı beylerımız. gogus olcum 85 boyum 160 kılomda 53 , goguslerım vucuduma gore buyuk duruo ve bu durumda benı rahatsız edıo takıntı halıne getırdım bı suredır.ve cicişlerimi kucultme kararı aldım :D ammavelakinnnnn söyle bı sorun var amelyattan sonra t seklınde bı ız kalıcak 2 gogusumdede gogus altlarında bırer cızgı gogsun ortasında altından ucuna kadar gıden bı cızgı ve gogus basının etrafında daire seklınde bı cızgı yanı ne kadar gecsede kalıcak gene ızler beyaz tenlı oldugum ıcın, sorum su bu durum sızı rahatsız edermı buyuk olmasını duzgun ve izli olmasına tercıh edermısınız buna cok takıldım ben ya ne kadar sekıllı ve duzgun itici gelirmi size amelyat ızleri igrenırmısınız ? hadi bakım pamuk eller klavyeye :D

Güncellemeler:
link bu sekılde bı goruntu olucak ıste sızce cok mu berbat ? bu kadar belırgın kalmıycanı da dusunun ..

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• iz kalıp kalmadığını bilmiyorum fakat sana tavsiyem kadinlarkulubu.com sitesine bakman orada estetik ameliyat olanların yorumları da var forumda . ayrıca ameliyat izleri için bir merhem var iz kalmaması için etkili olduğunu söylüyorlar ayrıca göğüslerde bu şekilde kesi olacağını dr mu söyledi liposuction yöntemiyle yağ alınamıyor mu alınıyorsa daha az iz kalır

1|0
    0|0
    • evet canım doktora gıttım yazdı cızdı goguslerımın ustune t yapıcaz dedı bıraz dusundum fazla dıkıs olucagı ıcın kararsız kaldım bıde tenım cok beyaz ız belırgın olucak o yuzden aklım karıstı bıraz :/

• evet ya mutlaka kı yapaylıgı oluyodur neyse bıde baska bı dr daha var cok unlu oda bıde ona gıdıyım sonra karar verıp olurum heralde cok tesekkur ederım yorumların ıcın :)

• rica ederim gittiğin dr un ünlü olması önemli tabi ama ünlü dr larında çok müşterisi oluyor hastayla ilgilenecek zamanları olmayabiliyor ameliyat olacağınız dr u seçerken dikkatli olun

Erkekler Ne Diyor 11

• ne gerek var az once nasıl buytsem diye soran vardı sende kucultsem dıyon buyuk kalsın 85 B-C ise iyidir sorun yok daha cok sevilir

0|0
    0|0
  • bence dogallıktan yanayım ve fıszık olculerıne gore goguslerın oldukca cekıcı olması gerekıyor yanılmıyorsam gormeden bısey dıyemem :)

0|0
    0|0
    • link az once arkadas nasıl dıye sordu benım vucudumda bu sekılde duruyo bence cok ıtıcı duruo bendede boyle sırıtıo ıste dekor koymuş gibi :/

• cok abartılı degılmı ya goruntu?

• hayır oldukca hos bence

• amelıyat ızı ıtıcı bence

0|0
    0|0
  • ya canım küçültsen ne olacak .zaten evlenince elin oğlu onu vakumlaya vakumlaya mıncıklaya mıncıklaya kullanılmaz hale getirecek .boşver gitsin..

0|0
    0|0
  • sen delimisin kilon ve ölçülerin çok iyi :) eğer büyük olduğundan şikayetçiysen biraz kilo ver 5 kilo versen çok farkeder ama bence hiç dokunma :)

0|0
    0|0
    • oylemı dersın ya :/

• sevındirik oldum bı an ya saol :))

• kendini sev diğer insanlarda seni sever :)

• büyük olsun demin de biri silikon taktıracanı söylüyodu bak sen masrafsız büyük iri göğüslere sahipsin :))

0|0
    0|0
  • benle yatmadığın sürece problem yok :))

0|0
    0|0
  • manyakmısın sen çekicidir 85 göğüs

0|0
    0|0
    • ama cok dıkkat cekıo artık komplex derecesıne geldım ya ruyama bıle gırıo kucultturdugum dusun :D cızgı cok mu kotu durur ya

• demedim* sen kendıne bak vurarım degil vururum :D

• o cümlenin içinde baştan sona bişey anladıysam arap olmuyum. çünkü anladım gibi biraz.

• Günah Günah

1|0
    0|1
  • birazdaha bekleseymişsin sırf göğüs olarak doğacakmışsın :d

0|0
    0|1
    • sende bok dedık sıctın.

• ben eksılemedım. benım cicşlere 6 lira dedı bıdaha gıttiğimde onuda sorarım :D

• seninki iyiymiş yine..doktor bana 5 ila 10 bin arası tutar dedi :(

• Büyük kalsınlar. Çoğu erkek büyük olmasını ister çizgi filan hiç girme oralara...

0|0
    0|1
    • Verdiğin linkteki iz az gözükse bile çirkin görünür. Büyük olması erkeğinin daha hoşuna gider...

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...