Sizin hiç, bir rüyayı gördükten sonra onu birebir yaşadığınız oldu mu?

Benim oldu.

Hem de 3 kez.

Rüyamda ne yaşadıysam, hepsini olmasa bile birazını 2-3 gün sonra birebir yaşadım. Dejavu olmadı, idrakındaydım çünkü.

Şu son 1 haftadır da aynı rüyayı tekleyip duruyorum. Sürekli yanımda birisi var, ama yüzünü bir türlü göremiyorum.

Acaba 4.sü olacak mı, bakalım...

Sizler de var mı böyle vakalar?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Olmadı, hatırlamıyorum bile rüyalarımın çoğunu..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• konuyla alakasız olacak ama biz bir keresinde ölmüş jokeyin ruhunu çağırmıştık. tüyo istedik, bir kaç at söyledi. oynadık hemen ama bir bok çıkmadı. espiri değil valla :)) lavuk bizle dalga geçit.. neyse işte rüyalarla aram çok iyidir benim, ama buraya yazamam. +18'lik değil de, çok başka. saklamam gereken şeyler. to be cantuniet :)

0|0
    1|0
  • Ona dejavu deniyor.Bazı söylentilere göre insan doğmadan önce hayatını film şeridi gibi izlermiş ve dejavuda aklında kalanlarla yaşadıklarının eşlemesiymiş...Bunun yanı sıra araştırmalara göre rüyalar insanların istek ve arzularından oluşmaktadır yani olmasını istediğin bir şey olmuş diyebiliriz

0|0
    1|0
  • Ona benzer oldu ya rüyamda Kıbrısa gidiyordum ve 1-2 ay sonra arkadaşımın yanına gittim maksat gitme değil de rüyamda gördüklerimin yarısını falan yaşamışımdır orda dikkat ettim bende

0|0
    1|0
  • Bir ruyamin tıpatıp aynisini rüyayı gördükten 2 ay sonra yaşamıştım en ince ayrıntısına kadar.dejavunun allahiydi diyebilirim.korkmuştum.

0|0
    1|0
  • maçları filanda görebiliyor musun :D

0|0
    1|0
  • banada çok malum oluyo hayırdır inşallah

0|0
    1|0
  • Hayır..

0|0
    1|0
  • nası gördün anlat yorumlarım 2dak.da

0|1
    1|0
  • bana da cok olur.durugörü yeteneğim gelişmiştir ama bunu fazla kimseye anlatmam.

0|0
    1|0
  • Olmadı , pek rüya da görmüyorum zaten

0|0
    1|0
  • rüyayı ve yaşadığını anlatabilirmisin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet 3-4 kez oldu.

0|0
    1|0
  • kız ermiş :D

2|1
    0|0
  • Olmadı ,fazla rüya görmem zaten

0|0
    1|0
  • Var.

0|0
    1|0
  • yok ya temiz kalpli değilsem demek.yaklaştıgım oldu ama birebir olmadı nasip... .d

0|0
    1|0
  • Aynen var sok edici oluyor ama oluyor

0|0
    1|0
  • benim 3 kere başıma geldi sana inanıyorum.3'üde aynısı birebir yaşadım.çokönemli şeyler değildi.

0|0
    1|0
Yükleniyor...