Millet Eleştirilerinize İhtiyacım var

Arkadaşlar yazın başına çekimlere hazırlanıyorum.Görüşlerinizi Merak ediyorum.Profil resmim biraz eski ona bakmayın :)

link

0|0
21|23

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten çok iyi bir vücuda sahipsin, tebrik ederim. Şu damar çıkması olayını sevmiyorum sadece ama o da ne yaparsan yap oluyor ne yazık ki :)

1|1
    0|0
    • Sporcularda damarlarn genişlemesinin nedeni normal bir insana göre antreaman sırasında daha fazla kan pompalanması bunlar damarlarn genişlemesine neden oluyor.

• Senin kadar kas yapabilecek düzende gitmiyorum ama haftada bir ya da iki kere giderek programımı uygularım. Ben de bile hafiften olmaya başladığına göre sende gayet normal.

Kızlar Ne Diyor 21

• Beğendim çok iyi :D damarlar çıkmış :D:D

1|1
    0|1
  • ne çekimi için. aşırı şişmişsin ben sevmem ama hastaları var.

0|0
    1|1
    • şuan diyet başındaym sonuna kadar daha parçalı ve sıkı bir görüntü olcak umarm :)

• Vucut porfect yalniz cok sert ve somurtkan bakiyorsun bu kadar somurtursan isigin sonuk olur ve kamerada mimiklerin isigin onemlidir bilirsin. Sonucta bakisin isigindir sempatik bakislarini dene :)

1|1
    0|0
    • Kesinlkle katılıyorum bilmiyorum küçük yaştan beri gülmenin bana yakışmadığını düşünüyorum belkide kaybettiğim tek nokta bu olucak .(

• ilk tebessüm etmeyle başlıcam :D

• Yuru kim tutar seni :D

• o ney lannnnnnnnnnn masallahhhh supanallahhh :D hocammmm gobegı nasıl erıtırız acabaaa :D

2|2
    0|1
    • hocam bizim güzel bir lafımız vardır karın kasları salonda değil mutfakta yapılır diye :)

• o sırada benım antrenorlugumude yapıvar ıste :D

• benm çalıştığm salona gelirsen neden olmasın .d ya da personal training alabilrsin mesela :P

• Amanın kaslara bak. O.o İyisin iyi devam et :)

1|2
    0|2
  • Laaan o.O iyisin,Allah sahibine bağışlasın ne diyek

1|1
    1|0
  • Cekicisin.

1|1
    0|0
  • profil fotoğrafında linkteki fotodan daha güzel görünüyorsun

0|0
    1|2
  • Hic guzel degil, hic uyum saglamamis vucudunla. Abartili, dogal durmayacak kadar, profesyonel degil. Zaten Turk erkekleri beveremiyor kas yapmayi cok fazla yapiyor kucuk kaliyorlar.

1|0
    2|1
  • damarlarının çıkması seksi olmuş

tebrikler bence çok fazla kas yapma artık iyi bu

1|1
    0|2
    • Şu an diyet başındayım bir aylık bir süreç daha parçalı bir görüntü elde etmem lazım hayırlısı

• Steroid kası gibi geldi bana bu biraz, yüzün kaslı bir vücuda yaratılmamış gibi sanki, orta olsan daha iyi olurdu :D

0|0
    1|1
  • Güzel-mini minnacık daha çalış

0|1
    0|1
  • ben hiç beğenmedim

0|0
    1|1
  • karin kaslarini ihmal etmissin ve yuzden de pek kurtarmiyorsun

0|0
    1|1
    • karın kaslarını ihmal etme değil bizde sezon vardır biz yaza off sezon deriz kışın büyürsün yazın define ve parçalı tabiri caiz se tıkır tıkır dedğmiz şekle gelirse buda diyetle oluyor tabi 1-2 aylık diyet şuan 5. günündeym 30 günün sonunda tekrar konu açarm

• kaslarn kendi alnında cok iyi ama hic sevmem bu kadar kası

0|0
    1|1
  • damarlara bak ağlıycamm :(

0|0
    1|2
  • gerçek misin sen :D korktum o ne bakış :D

0|0
    2|1
  • profil resmin çok daha çekici bence

0|0
    1|2
  • Tarzim degilsin.

0|0
    1|2
  • Kas konusunda oldukça başarılısın.

Ama bence çok itici abartmışsın sen biraz. :) Fit bir vücut daha iyi yani fazla şişmişsin umarım anlamışsındır.

0|0
    1|2
    • teşekkür ederim sizin yorumunuz önemli benm için

• Rica ederim . :) Zayıflamayı deneyebilirsin :) Ama sen sanırım tam tersi dahada şişmek istiyorsun.

• Olay şişmek değil sadece define bir görütntü elde etmek daha parçalı

• He bayıldık sana. He harikasın. He çok seksisin.

Tatmin olduysan git burdan

0|9
    2|6

Erkekler Ne Diyor 22

• Vücudun çok güzel olmuş Maşallahın var. Eleştirilecek bir tarafın yok sayılır fakat karın kaslarını daha iyi define edebilirsin bence.

2|1
    0|0
    • diyetin 5. günündeyim 1 ayın sonunda hedefim o hayırlısı bakalım umarım olur bende çok istiyorum define olsun

• Umarım olur hocam, umarım istediğin yerlere gelip emeklerinin karşılığını alırsın bu iş zor iş başarılar dilerim.

• Çok teşekkür ederim dostum hayırlısı bakalım görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler.

• cok orantılı vucudun gogus ve kanatların cok ıyı bence.kotu duran bir bolgen yok.senı gorunce moralım bozuldu.omzumda odem var fıtness a gıdemıyorum

1|1
    0|0
    • geçmiş olsun omzundaki ödem ağrımı yapıyor

• İdolüm zaten elimden geldiği kadar uğraşıyorum bir gün belki olurz :)

• git burdan seni sevmedik fkldgfkl

3|1
    0|1
  • bence güzel

1|1
    0|0
  • link aklıma getirdin asdfghjkl

0|1
    0|0
  • kaslar tamam şimdi sıra egoda mı diyosun :D

1|1
    1|1
    • Estafullah ego değil iyi kötü yorumlara açığız kaslar tamam değil daha çok yol var :)

• steroid basmış gibi bir halin var.

0|0
    1|1
  • başkan pazulara biraz daha hacim oluşturursan iyi olacak onun dışında iyi bir vucut

0|1
    1|0
  • :p kardeş napıyorsun böyle kendine sen.

0|0
    1|1
  • Çok başarılısın. Vücut geliştirmekte bir spordur ve kolay bir iş değildir. Disiplin ister ve sende buna uymuşsun. Can-ı gönülden tebrik ederim dostum.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten öyle çok fedakarlık etmek gerekiyor herşeyden 5-6 aydır cipsin tadını unuttum :)

• kaç ayda ulaştın bu fiziğe ?

0|0
    0|0
    • ay diyemicem baya uzun bir emek var Fitness Antrenörlüğü yapıoyrum zaten benim mesleğim

• Bir fitnessci OLarak yOrumum ! GüzeL Lakin Mide CaLısmanı SiddetLe ÖneriyOrum .D Mide BakLava OLmayınca OLmuyOrr Be Reis .D

0|0
    1|0
    • Yazıda belilrtmştim reis daha 5. günündeym 30. günün sonunda istedğm gibi olucak umarım

• vucut iyi boyun kaç cm dostum ?

1|0
    0|0
  • gayet güzel umarım bu kasları koruman mümkün olur

1|0
    0|0
    • şuan diyetin 5. günü 30 . günün sonunda çekimler var ve sonrasnda rahat bizde böyle

• maşallahın var

1|0
    0|0
  • Az daha kassan dalı şafağı çekiyormuşsun bilider..

0|0
    0|0
  • mukemmel tek kelimeyle. banada yazabilirmisiniz simdiki programinizi?

2|2
    0|0
    • Tek bir program yok şaşırtma egzersizleri yapıyorum ben

• bende senin gibi sekil istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum. tavsiyen varmi?

• ya sen bu kotu yorum yapanlara bakma ya yanlarinda olsalar nutuklari tutulur. uzaktan gorme ve yorum yapmak basit

• sıkmıssında sıkmıssın kendını şişme bebek gibi :D

0|0
    1|1
  • Ölculerin ne kardesim omuz gogus kol ?

0|1
    0|0
  • ne cekimi allah askina canim ya vucut desen balon gibisin allahim gunah yazmasnda tip desen - lerde ne diyim baska

0|0
    1|0
  • bence kaslarını gelıstırecegıne beynını gelıstırseydın daha ıyı olurdun

0|1
    1|2
    • alınmadın inşallah şaka maksatlı soylemıstım bırazda gobeklıyım moralım bozuldu :) gladiator gıbı olmussun

• hocam damarlar çıktığına göre iğne veya toz felan içiyorsun neyse hayırlısı

0|1
    0|2
    • Nox ürünleri damarları genişlemesine yardımcı olur.Biz hapçı ya da tozcu değilz çok şükür sadece gıda takviyesi alıyoruz

• Tabi ilgilenmiyorlarsa boşuna para verme zaten bu işi öğrenmen için en başta birilerinden görmen lazım

• ben 2 sene önce mekik olayına kafayı taktım.3 aylık süreçte günlük 700 e çıkardım.en sonunda pes ettim.tam yaz gelmişti.dışarı bir çıktım buldozer gibi yürüyorum bodyguard diye çağırılıyordum, yani vücut tipi olarak omuz felan geniş bakalım gidince ne diyecekeler.

Yükleniyor...