Sevgiliniz doğumgününüzü unutsa?? naparsınız

sevgilim 00 ı 25 gece doğum günün kutlu olsun askım dedi kapattı. su dakkaya kadarda 1 mesaj dahi atmadı. ağla ağla oldüm. annem bile anladı. bide zarlıyor beni hayvan. hayırlı yolculuklar demedim diye. memleketinden geliyorduda. insan 1 gün onceden gelir süpriz yapar. cok kotüyüm nasıl davranmalıyımm allah rızası icin bisi dyin arkadaslar

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• yavrum sen ne çektin beee. soze sevgilim diyerekten baslama soruda sevgi karsılıklı olur onun yaptığı bu kavrama ters demedı deme

0|0
    0|0
    • yemin ett:( bencede innsss. beni mumla arar pislik

• ağlataCAksın beni yapma kardess:(((((((8

Erkekler Ne Diyor 7

• sıkma kendini bu kadar belki işi vardır...Hem zaten göndermemiş mi ki doğum günün kutlu olsun diye :)

0|0
    0|0
  • Bende onun dogum gününü unuturm

0|0
    0|0
  • bi sevgilisinin dogum gunu böyle mi kutlar lan..ayrıl ondan

0|0
    0|0
  • at çöpe nasıl sevgili o .s

0|0
    0|0
  • kutlamış ya daha ne istiyon işi vardır belki hemen yargılama adamı

0|0
    0|0
  • Ozel gunlere onem vermiyorum.

0|0
    0|0
  • biride kutlasın artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• maddi sıkıntısı yoksa haklısın bence odunluk yapmış

0|0
    0|0
  • Sende onu önemseme boşver

0|0
    0|0
  • Doğum günü nedir ya ılla kutlanılması mı gerekır cıvık cıvık hedıyeler pastalar alınmasımı gerekır? Hatırlamış kutlamış adam daha napsın? Yoldan gelıyormuş yorgundur belkı.. Buyutulcek bsey yok bence cok ınce dusunuyosun.

1|0
    0|0
    • oyle mi diyorsun.. ama insan sevdiğine 1 mesaj atmazmı

• Yahu canım benım aramış senı? mesaja ne gerek var? hatırladığını bellı etmış. Sence erkekler doğum günü kutluyorlar mıdır bide bu açıdan bak. Kadınlar gibi değil erkekler. arkadaşları oo kanka doğum günün kutlu olsun der geçer. Böyle bir karakterden doğum günü ilgi alakasımı beklıyosun? Beklemen hata bence.

• Bu kadar üzüntü bir doğum günü mesajı yüzünden mi? Yazık etme kendine...

0|0
    0|0
  • abartma bu kadar dogum günlerini. insanların ne problemleri var...senin derdine bak annem.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun şekerim ama senin bu sevgilin hayvan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...