Kilo yok göbek var nasıl göbeğimi yok ederim?

Arkadaşlar boyum 150 kilom 49 ama göbeğim var azcık yine sporda yapıyorum ama göbek gitmek bilmiyor lütfen göbek eritecek yöntemler verin bana..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Az ye, göbek midedir. Ne kadar zayıf olsanda mide de yağ yoktur o yüzden şişman gösterir. Mideyi zayıflamasın ancak az yiyerek küçültursn

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Göbek çok sıkıntılı bir bölge. Bu yüzden ne sana egzersiz yap ne de diyet yap derim. Her ikisini de belirli düzeyde yapmakta fayda var.
    Eğer çok sık hareket etmeyen biriysen ya da işin çok efor gerektirmiyorsa benim de uyguladığım ve çok memnun kaldığım aşağıdaki link senin için faydalı, hepsini dikkatlice okumakta fayda var:
    www.bodytr.com/.../dusuk-karbonhidrat-diyeti.html

Eğer egzersiz yaparım diyorsan bu egzersiz de oldukça etkili:
    https://youtu.be/gxkBz1koaug
    Egzersizin yanında protein ve çok sınırı aşmamak kaydı ile karbonhidrat ile beslenmek gerekiyor.
    Göbek kısmı sanıldığı kadar zor bir bölge değildir. Çok güzel listeler ve egzersizlerle istikrarlı olduğun sürece göbeğini şekillendirirsin.
    O bölgedeki yağlardan hemen kurtulabilmek için mekiğe abanmak pek de doğru bir şey değil. Çok sık yapılan mekiğin göbek fıtığına neden olduğuna şahit oldum. Bu nedenle dikkatli olmak lazım.
    E peki ben ne yiyeceğim diyorsan, yukarıda ilk verdiğim link sana zaten çok büyük anlamda yardımcı olacaktır. Bunun yanında sana söyleyebileceğim şey kesinlikle şeker yeme. Canan Karatay'ın söylediği gibi, şeker en tatlı zehirdir :D
    Ayrıca Canan Karatay'ın hazırladığı listelere de bakabilirsin. O daha çok, yağın insan için daha faydalı olduğunu ve diyet listelerinde yağlı yiyeceklerin mutlaka daha fazla olması gerektiğini söylüyor. Seçim senin.
    Kolay gelsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Göbek hemen gitmez en son giden yer göbektir spora devam et birgun gidecektir

1|0
    0|0
  • kilo olmadıgına eminmisin :) 150 50 kilo olunca kilo olmuyomu :) o senin yağ oranınla alakalı en az 6-7 kio daha vermelisin

0|0
    0|0
    • daha ne kadar kilo verebilirim ki beden ölçüm 28 zaten daha fazla inemem :)

• zaten kasın olmassa kas yaparsın :D git yap olmucak sey değil bunlar. Bence sen üşeniyorsun spor yapmaya :D

• hehe ne üşenmesi... alakası yok :D

• Karaciğerin doğru çalışmıyordur

0|0
    0|0
  • kas yapcan once abisi

0|0
    0|0
  • Mekik cek gunde 100 taneden basla yavaş yavaş artır

0|0
    0|0
  • Erimezzzzz :)

0|0
    0|0
  • mekik çekiyorum

0|0
    0|0
  • mekikle

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...