Fenerbahçe'nin yaptığı yeni transferler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gökhan ve Naninin gidişi sonrasında yeni birçok iyi oyunca alan Fenerbahçe bu sene lige darbe vurabilir mi?

0|1
4|23

En İyi Kız Görüşü

• Fena değil ve takımıma hayırlı olsun💙💛 ben inanamiyrum bu sene biz birinciyiz☺☺

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mükemmel transferler. Paris Saint Germain'den sağ bek Liverpooldan stoper Schalkeden defansif orta saha ve stoper de de oynayabilen bir futbolcu son olarak da Ligin iyi hucumcularından Atıf ekstra olarak takım da kalabilecek Salih, Emenike, Stoch da katkı yapabilir. Kaleci Fabiano da kiralandı kötü kaleci değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 22

• göz dolduran transfer bence, transferler kadar oyun planı içersinde ne yapacakları ve ne derece katkı yapacaklarıda önemli, inşallah sezon sonundada şampiyon olunulur... :D

0|0
    0|0
  • Transferlerden ziyade Perreira nasıl oynatacak onu merak ediyorum, onun yüzünden kombine alanlar bile gitmedi maça, öyle kötü oyun oynanınca, son birkaç maçta düzelir gibi oldu sanırım başkan kulağını çekince, onda da lig bitti, kupa gitti

0|0
    0|0
  • Geçen senede iyi transfer yaptı ama önemli olan uyum ve takımın iyi yönetilmesi diye düşünüyorum. Bir Galatasaraylı olarak

0|0
    0|0
  • İyi olur inşallah

0|0
    0|0
  • 2016-2017 Şampiyon Fenerbahçe

0|2
    0|0
  • fener bir halt edemez bu senede bu sene tekrar beşiktaş ve bir galatasarylı olarak gasnin yaptığı çok önemli transferler var bana göre fener yine ikinci olur

0|0
    0|0
  • iyi transfer

0|0
    0|0
  • İ yi iyi

0|0
    0|0
  • Başarılı olabilcek transferler

0|0
    0|0
  • Zırt bırt bu soru çıkıyo karşıma

0|0
    0|0
  • Umut var gibi kondisyon yüklemesi gerek

0|0
    0|0
  • Gene fıs çikacak

0|0
    0|0
  • Gelen futbolcular nani gökhan caner e denk değil

0|0
    0|0
  • O Aziz ve pereira gitmeden birşey olmaz o takımdan sanmıyorum :/

0|1
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Şampiyon Fenerbahçe bu sene 10 numara alınırsa sağlam iyi olur

0|0
    0|0
  • Inşallah oynarlar güzel futbol izleriz.

0|0
    0|0
  • Bence süper transferler neustater i bilmiyorumda skryel ve wan der viel mukemmel oyuncular

0|0
    0|0
  • sampiyonnn fenerbosstannnnn. oleeey oley oley oley

0|0
    0|0
  • Bu fenerden bir tirt olmaz. bir kac sene Beşiktaş ruzgari esicek gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • Lige darbe vurmak yalnız transferle olacak iş değil. Ama ben Beşiktaşlı olarak beğendim transferlerinizi. Özellikle aldığınız sağ bek gayet iyi gibi görünüyor. Ben Gökhan Gönül'e tercih ederdim doğrusu. Ama Gökhan'ın bonservisi yok. Maddiyat düşünülünce mantıklı.

0|1
    0|0
  • fena degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...