Salona gittim ama yürüyecek halim yok?

Arkadaşımın zoruyla gittim. Gelmişken bari 6-7 ay düzenli yapiyim demiştim ama daha ilk günden yürüyecek halim yok. Sürünerek gidiyorum. Araba bile süremedim. Bu normal mi? Hep böyle mi olucak? Ne kadar sürede alışırım? 😭😭😭

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• hamlık var ondandır kanks

1|0
    0|0
    • Ooo kimleri görüyorum vay be

En İyi Kız Görüşü

• İlk günlerde eğer kendini çok yorarsan bacakların, kolların falan spora alışık olmadığı için zorlanır.
    Haftaya geçer.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Vücut bir anda farklı etkiye maruz kalınca haliyle yoruldu ama pes etme spor iyi bir şey sonuçta günden güne alışacaksın 😊

1|0
    0|0
  • daha ham olduğun için ilk hafta ağrıyacak alışınca sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın

1|0
    0|0
  • Yenisin o yüzden kas ağrısı çekmen çok çok normal keşke anterimanını biraz hafif yapsaydın bu kadar acı çekmezdin bende şimdi gidicem malum 4 gündür yapamadım bayram nedeniyle :D

1|0
    0|0
  • alışırsın bir kaç güne

1|0
    0|0
  • 1 hafta 10 gunde kondisyon turmaya baslarsin.
    Ama eve gittigindede ufak tefek egzersiz yapmi hamlamasin agridikca zorlamdan biraz daha yapa yapa alisacak kaslarin

1|0
    0|0
  • 1 haftada düzelirsin.

1|0
    0|0
  • yemeklerine az tuz atıyorsan tansiyonun düşmüştür veya yag yaktıgın için halsizsindir

1|0
    0|0
  • fazla yuklemissi kedine cok kastirmadan yavas yavas ilerletmek lazim

1|0
    0|0
  • bırak yaw eve dön uzat ayaklarını yat :d

1|0
    0|0
  • zamanla alısırsın

1|0
    0|0
  • İlk hafta öylesin alışırsın

1|0
    0|0
    • İlk hafta uzun değil mi ya 😔

• Ben ilk ayak çalışmamda 1 hafta zor yürüdüm (ara vermiştim spora 1 ay baya ağır çalışmıştım bacaklarımı sakatladım sanmıştım)

• O da güzelmiş 😂✋

• Birkaç haftaya dipçik gibi olursun

1|0
    0|0
  • 1 haftaya bombastik olursun

1|0
    0|0
  • Yanına yönlendiren bir hoca yok muydu?

1|0
    0|0
    • Vardı ama böyle oldu 😂

• ahaha tamam tamam anladım ben hassas şey :D Geçer 1 hafta sonra bir şey kalmaz :D

• İnşallah 😂✋

• Ilk gunler oyle olur bende oleydim alistim... kaslar aciliyor

1|0
    0|0
  • Hamlıgını atana kadar boyle olur çok yuklenme bastan

1|0
    0|0
  • Bende öyle sarhoş gibi gidiyordum çıkışta bomba gibi çıkıyordum :)

1|0
    0|0
  • Normal alışını bisi olmaz ben 3 sendir gidiyorum şimdi koşarak gidiyoru. Salona spor çok guzel

1|0
    0|0
  • 3-5 güne alışırsın

1|0
    0|0
  • Bu zamana kadar kullanmadığın yerleri kullanınca böyle oldu tabi :D haftaya geçer

1|0
    0|0
  • 1 hafta sonra birşeyin kalmaz etkisini gördükçe de gitme deseler bile gidersin :)

1|0
    0|0
  • 21 gun :)

1|0
    0|0
  • Bir haftaya alisirsin

1|0
    0|0
  • Hamlığını atınca. O kıymetli poponu kaldırman gerek salon da gereksiz olmuş günlük koşu yapsan yeterdi.

0|0
    0|0
    • Bu kadar kaba olmana lüzum var mıydı?

• azimle osuran duvarı deler
    önce kuru fasulyeni ye ki gaz olsun
    duvarı delmene daha çok var... normal bunlar. arabada cruise control var mıydı?

0|0
    0|0
  • o ağrı 4-5 gün daha sürecek maalesef ama sonradan alışırsın öyle ağrı hamlık olmaz

0|0
    0|0
  • Düş al bacım

0|0
    0|0
  • 1 hafta kadar normal diyebilirim. spordan sonra dus tavsiyedir. ihmal edilmemeli...

1|0
    0|0
    • Hiç halim yok. Gece belki yapabilirim.

• Çok geç artık 😔

• geç diye birşey yok agrıyan yerlere masaj yap sıcak su tut biraz daha iyi olursun sonra ki günde aynı şekil spordan sonra duşa gir..

Kızlar Ne Diyor 3

• kas gevsetici ilac al yoksa o agrılar cekilmez

1|0
    0|0
  • Durumun max 5 6 gün sürer. Yeni başladığın için böylesin. Sporun bittikten sonra esneme hareketlerini unutma ağrı çekmezsin hareketleri netten bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • 1 ay da anca :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...