Sevgilinizle bir kafedesiniz ve eskı sevgılınızle karşılaştınız??

kafede erkek arkadaşımla muhabbet ederken bıde ne gorımm eskı sevgılımde orda sız ne yapardınız ? saatlerce bızı ızlemesı neyın gostergesı sizce

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Umursamazdım onu görmezden gelirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet en iyisi başka yere gitmek bencede..

0|0
    0|0
  • Sürekli dönüp bakıyorsa; adama ya koymuştur caney elimden neyi kaçırmışım ben diye yada karşıdakinin durumuna acıyordur mal mısın ne işin var bu kızla diye :))

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi görsem simdi ki sevgilim eski sevgilim olsa ihihihihihi dusunemiyorum... en sevdigimiz pozisyonu seviyor mu halen diye dusunur dururum :D inceden de öyle bir laf cakarim ki adjköajklödajkd bi o anlar.

0|0
    0|0
  • Takmazdım, yeni sevgilime daha fazla sarılıp öperdim. Zaten bi süre sonra görmeye dayanamayıp kalkıp gider :D

0|0
    0|0
  • eski sevgili : şeytan diyoki git yanlarına devir masayı kafa göz gir ikisinede. çocuk bunu geçirmiş olabilir içinden.

0|0
    0|0
  • dayak yemek ıstemesının gostergesı olabılır

0|0
    0|0
  • eski yeni karşılaşınca .eskiyeni düşünmemek gerek

0|0
    0|0
  • işim olmaz ne yaparsa yapsın umrumdışı olur

0|0
    0|0
  • Kıskanmıştır seni

0|0
    0|0
  • :)) ben olsam hiç bozuntuya vermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç kimseyle karşı karşıya gelmek istemezdim

0|0
    0|0
  • Başka bir ortama gitmeyi teklif ederim yanımdaki insana çünkü karşı taraf için can sıkıcı bir durum. sonuçta geçmişte yaşanmışlıklar var bitmiş olsa bile acı çektirmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sevgilime yaklaşır öper,sarılırdım kıskandırmaya çalışırdım.

0|1
    0|0
    • bendee öyle yaptımm :D iştee o an yuzunu gormelıydınnn.. 1 saat ızledıı ama resmen şok vazıyettee

• hıç bısey yapmazdım asırı hareketlerde yapmazdım sırf kıskansın dıye

0|0
    0|0
    • ben bıraz samımı oldum tabii:))) kıskançlıktan ne yapıcagını şaşırdı

• ilgi alanima girmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...