Sizce de beyzbol cok apt*l bir oyun degil mi?

Sizce de beyzbol cok apt*l bir oyun degil mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aptal değilde çok sıkıcı, ne anlıyorlar anlamadım gitti.

0|1
    0|0
    • O yuzden aptal dedim. bir atis yapiliyor, iska geciyor adam mesela, salak salak 2-3 dakika oyle duruyorlar, bir numarasi yok yani. Sonra vurus yapiliyor, nereye ve neye kostugu belli degil. Manasiz bir oyun. Ama tribunlerde binlerce insan seyrediyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• katılıyorum

0|1
    0|0
  • Zevk meselesi. amerikan futbolu bazısına saçma geliyo. ama seveni var. basketbolu sevmeyenler var ama millet nba maçı biletlerine tonla para döküyo. yani hepsinin içinde bir mantığı var ama sana hitap etmiyo. bence keyifli mesela

0|1
    0|0
  • Ne alaka neden saçma olsun ki bazı insanlara görede futbol saçma

0|1
    0|0
  • evet ne sandın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyzbol çok saçma değil ama bu soru bu spor ole ilgili en sacma spor sorusu.
    Yani o giden taraftarlar geri zekali mi? Oyuncularin ne kadar hirsli olduğunu görmüyor musun? Tamam Türkiye de pek fazls bilinen bir spor dali degil neredeyse hic yok ama sen herhalde peynir yuvarlatma ve çamur da kosan mal insanlarin sporunu seviyorsun.

0|0
    0|0
    • Hayatinda kac tane beyzbol maci izledin bilmiyorum ama sunu soyleyeyim, ben Amerika'da yasiyorum ve beyzbol maclarina da israr uzerine gittim, yabancisi degilim yani. Amerikan spor seyircisinin pek de akilli oldugu soylenemez. Sagimda solumda yanimda yoremde herkes bir b*k olacakmis gibi bekliyor ama bir b*k oldugu yok. Ne hirsindan bahsediyorsun sen. O senin dedigin Amerikan futbolunda var, beyzbolda degil. O peynir yuvarlayip, camurlarda kosulan spordan kastin futbol oluyor herhalde yanlis anlamadiysam. Eger futbolsa senin bu tezine gore dunyanin 3/4'u de geri zekali oluyor ki bunu izliyor.

Yükleniyor...