Fitness için bir spor salonuna kayıt yaptırdım. Yanımda götürmem gerekenler neler?

Merhaba, ben bir spor salonuna kayıt yaptırdım ve pazartesi günü başlayacağım. Yanımda neler götürmem gerekiyor yardımcı olabilecek birileri var mı?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Spor ayakkabısı, başını koyabileceğin bir havlu, terini hemen emecek yapıya sahip tişört ve şort. Şort giyemem diyorsanız eşofman altı ayarlayın hava almasına özen gösterin yoksa terden vücut leşş lağam öykk :D Suyu zaten satıyorlar orada... Müzik yok ise kulaklıkta götür telefondan dinlersin :) Ha bu arada götüreceğin üst başı sadece orada giy günlük elbiseyle git orada kabin var değiştirirsin ve sporunu 2 saate yapar çıkarsın. Ama sanmıyorum 2 saat kalabileceğini :D

1|0
    0|0
    • Salonda spor yaparken kendinizi rahat hissedeceğiniz şeyler alın yani bu durumda paraya kıymanız gerekebilir aksi taktirde canınız çabuk sıkılabilir ve spor salonundan erken çıkabilirsiniz. Spordan çıkarken de bir ya da iki tane ayran iç. 2 saate kana karışıyor protein sağlıyor demişti arkadaşım.

• duş yeri varsa ek para istiyorlar... para istemiyorsa tabi ki duş alabilirsin. süresiz :D

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Su, Havlu, Spor Kiyafetleri, Temiz ayakkabi saclarin uzunsa toplamak icin lastik :)
    baska biseye gerek yok banyo filan yapcaksan orda tabi gerekli seyleri alirsin yanina...

güzel oluyo fitness bende gidiyorum :)

1|0
    0|0
    • ne kadar süredir gidiyorsunuz vucudunuzda bir degisiklik gozlemlediniz mi :)

• 3 yil gitmistim önceleri sonra 1 yil ara verdim istemedden isden dolayi gidemedim :)
      simdi yine 1 yildir gidiyorum ve evet kollarimin sekli degisti bacaklar ve popo da degisti
      ben karnima da cooook hafif kas yaptim sert duruyo yani. degisiklik var

Erkekler Ne Diyor 18

• Uzun zamandır fitness yapan biri olarak:
    -Antrenmanda kullanmak için alt, üst giysin (tayt, tişört vs, ya da tek parça eşortman kullanıyor kızlar dalgıç elbisesi gibi sana kalmış)
    -Salonda giyeceğin temiz spor ayakkabısı
    -Sporda ter için ve makinelerle direk temas etmemek için kullanacağın spor havlusu
    -Ağırlık antrenmanı yapacaksan fitness eldiveni (zira bar ve dumbellar belli bir süre sonra kötü koku yapıyor, kullanmanı tavsiye ederim)
    -Temiz iç çamaşırı, çorap (spor yaparken kullandıkların ter olacak, değiştirmen gerekebilir)
    -Duştan sonra kullanmak için bir havlu
    -Duş için şampuan ve sonrası için deodorant
    -Genelde sporda kulaklıkla müzik tercih etmesemde, ben müziksiz yapamam diyorsan, mp3 çalar kulaklık vs aparatlar
    -Su, dışardan izin veriyorlarsa yanında götür, ordan alman gerekiyorsa almana yetecek kadar para
    -Suplement kullanacaksan shaker ve ant. sonrası için her zaman tükettiğim 1 adet muz ve bunları alacak bir çanta..
    kolay gelsin ;)

1|1
    0|0
    • Naptin sen :D. Ben bunları hafta sonu seyehate giderken alıyorum yanima. Havlu, spor ayakkabı, esoftman, eldiven. Suya para vermenede gerek yok. Bir kere icerden su al. Diger gunler ayni siseyi evden doldura doldura getir karışmazlar.

• Aaa bak işte :) ben 2km yuruyorum salona ulaamak icin :D

• zor valla Allah kolaylık versin :)

• iç çamasırı havlu kucuk havlu su spor ayakkabı şampuan makyaj malzemesi çorap eldiven bunları göturmek ıcın bırde spor cantası :/

1|0
    0|0
  • Spor şortunu ve spor atletini t shirt ünü her neyse... Havlunu şampuanını spor ayakkabını spor eldivenini suyunu yanında götür bu kadar

1|0
    0|0
  • bra
    izsiz çamaşır
    kolluk veya kolsuz üst
    tayt
    havlu
    spor ayakkabı
    çorap
    su
    kulaklık (bt kulaklık daha uygun)
    swarm özellikli cep telefonu

1|0
    0|0
  • Temiz ayakkabı havlu yedek kıyafetler su

1|0
    0|0
  • Temiz salonda giyicegin ayakkabı , havlu , temiz kıyafetler, su

1|0
    0|0
  • Selfie çubuğu önemli

0|0
    0|0
  • Temiz bir spor ayakkabı, 1 litre su, havlu, bide giyeceğin spor eşofmanı götürsen yeter

0|0
    0|0
  • spor ayakkabı su havlu eşofman ya da şort belkide tayt

0|0
    0|0
  • Havlu su şeker ayakkabı kıyafet

0|0
    0|0
  • havlu tshirt çorap

0|0
    0|0
  • havlu tayt filan

0|0
    0|0
  • 2 adet dürüm. Bir tane büyük meyve suyu. 2 tane somun ekmek. Spora gidiyorsun spor kıyafeti. Havlu baska ne olacak

0|0
    0|0
  • 1-Nüfus cüzdanı
    2-Muhtardan ikametgah belgesi.
    3-2 Adet vesikalık fotoğraf

0|1
    0|0
  • Yeni bir spor ayakkabı, eşofman, havlu..

0|0
    0|0
  • taytını götür yeter

0|0
    0|0
  • Bir çantaya havlu duş jeli veya şampuan koy giyeceklerinde sana kalmış bişi 🙂

0|0
    0|0
  • Dildo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Havlu banyo yapıcam dersen tarakta götür ve iç çamaşırı

0|0
    0|0
  • Temiz bir ayakkabı yedek kıyafetler havlu

1|0
    0|0