Arkadaşım 28 yaşında sporcu olmak istiyor. Çok geç bir yaş mı? Yarışmalara katılabilir mi?

sporcu olma yaşı var mıdır? istenilen her yaşta başlanılabilir mi?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• "Spor" tek bir branş değil yüzlerce branş var :) hangi dalını istiyor? asıl saçmalık burası :D yüzücü, atlet vs olabilmesi imkansız. Masa tenisi falan yapar en fazla.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Brans? Cocuklugundan baslıyorlar genelde. Sonradan olsada 28 cok gec bir yas gibi geldi. Ama hayali buysa calissin 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Geç bence

0|0
    0|0
  • Simdi kosmaya baslasin 50 yasinda madalya yi kapar koftehor

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım. 8 yıldır spor yapıyorum. ve şunu diyebilirim ki kimse 28 yaşında birini alt yapıya alıp hazırlamakla uğraşmaz. alsa bile as oyuncuyu onunu için feda etmez

0|0
    0|0
  • belli yaş katogorelılerın yarısları var onlara katılablır yoksa sımdı ona egıtımdı antramandı o nun 1 2 yılı da ona gıder ettı sana 30 gerci azim hırs herseyı yaptırır

0|0
    0|0
  • Hangi sporla ugrasmayi dusunuyo

0|0
    0|0
  • Alanına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Bence normal engel değil

0|0
    0|0
  • 32 33 yaşında sporcuların spor hayatı bitiyor zaten

0|0
    0|0
  • Ewet gayet normal bunun örneği war bir ara tv ye çıktı üstelik çocuk sahibiydi şuanda o kişinn adı aklıma gelmiyor ama var

0|0
    0|0
  • geç biraz

0|0
    0|0
  • handi dal

0|0
    0|0
  • Hangi branşta Sporu olmak istiyor

0|0
    0|0
    • tam bilmiyorum ama azimli

• Azimli olması bir şeyi değiştirmez. Sportmen bir vucuda sahip olabılır Kendınce sporda yapabılır. Fakat spor musabakalarına katılacak kadar yeteneklı olamaz Diye düşnüüyorum

• hadi 18-19 bile olur belkide 28 cok gec

0|0
    0|0
  • vetaranlar milli takımına mı katılacakmış?
    keşke hangi spora başlayacağını da bilip yazsaydın be güzelim

0|0
    0|0
  • spora bagli ama ağac yaşken eğilir

0|0
    0|0
  • Hangi brans bu önemli ne derece

0|0
    0|0
    • hangi branşlara başlayabilir? Tam bilmiyorum o da araştırıyor

• Valla artik 3 5 yasindan basliyor insanlar istedigi spor dalina o bir dalla ugrasmak istiyor ben su yasa kadar hic degilse 10 dalla ugrastim ama 4 unde lisansim var

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Amatör sporcu bile olamaz. Ama saygı duyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...