Ben bu isten hic birsey anlamadim..

arkadaslar ben yurtdisinda yasiyorum..sevgilim tr de bu ikimiz icin zor oluyor ama ciddiyiz seneye evlenecegiz ..sorun su ki ona face de ta mesaj atarken cevap yazmiyordu nedenine gelince sacma sapan seyler paylastigim icinmis bana güvenmiyormus gece telefonla aradim sana güvenmiyorum ve icimden seninle konusmak gelmiyor dedi kapat teli dedi bende agladim bidaha seninle konusmicam dedim..1 gün facebookta girmedim ertesi gün girdigimde selam naber canım yazdi karsilik atmadim ve sonra böyle birsey paylasti..Cok boktan bir ülkede yaşıyoruz sevgilim. Bu koşullar altında seni böylesi seviyor olmamın tadını çıkarmalısın. Kimse bir diğerinin nasıl olduğu ile ilgilenmezken ben sabahtan akşama kadar biri sana bakıyor mu, kimseyle konuşuyor musun diye kıskançlık krizlerine giriyorum. Benim sana böylesi bağlı olmamın sana kattığı şeyleri şöyle bir düşün, belki bir gün sana alırım diye, ayakkabı numaranı ezberledim. Hoşuma giderde aynısından seninde üzerine görmek isterim diye kaç beden elbise giydiğini bir kenara not aldım. Okşarken parmak arama takılan postişlerini görmezden geldim. Hiç yakışmadığı halde taktığın berbat küpeleri çok beğendiğimi söyledim. Sabah çok ters olurum bilirsin, sabahın köründe zırp pırt aramalarına anlayış gösterdim, sana tek küfür etmedim.Gerzek arkadaşlarına güler yüz gösterdim, midemi mahvetmelerine rağmen tatmamı istediğin bütün yemekleri yedim, sanat yapıcaz diye ne kadar kült film varsa geldim seninle izledim. Yani Şimdi sakın bana öyle "benim için ne yaptın" saçmalığı ile gelme, bi'kamyon şiir yazdım sana. Makyaj yaparken, oje sürerken gösterdiğin hassasiyeti bana gösterseydin çoluk çocuğa karışmıştık. Ayrıca bir ağacı, hobiyi ya da herhangi bir sosyal etkinliği sevmek seni sevmekten çok daha ekonomik olurdu. Neyse, kanımı emdin, zaten sen doluydun. Beynimi s.ktin, tamamen seninle meşguldü. Kalbimden bahsetmek istemiyorum, ağzımı bozmayım. Ritmini zaten bozdun. Ben az bi'uzanıp televizyona bakıcam.

Öpüyorum gözlerinin kalbime baktığın yerinden. Kaçtım hadi. sizce nedemek bu ?kusura bakmayin cok uzattim :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilerarası ilişkiler üzerine yapılon çalışmalar göstermiştir ki, güven çoğu ilişkinin ayrılmaz bir parçasıdır. Gerek arkadaşlık, dostluk, iş ilişkilerinde gerekse flört ya da evlilik ilişkilerinde önemli bir boyut ve sürdürülebilirliği açısından bir ön koşul niteliğindendir. Güvenin anlamına genel olarak bakıldığında, bir bireyin diğerinin doğruluğuna ve dürüstlüğüne olan inancı şeklinde tanımlandığı görürez. Özellikle aşk ve dostluk duyguları, güven duygusunun olmadığı durumlarda temeli iyi inşa edilememiş bir bina gibidir. Ufak sallantılarda devrilmeye, yıkılmaya hazırdır adeta. Güven duygusu üzerinde yapılan çalışmalar, güven duygusunun ilişkilerdeki güvenliği arttırdığını, hareketlerdeki çekingenliği azalttığını ve bireylere duygularını ve hayallerini paylaşma özgürlüğü verdiğini ortaya koymuştur. Güven, evli çiftler için evlilik ilişkisine kapılarını açmak ve kişisel ve kişilerarası ilişkilerdeki potansiyelini ortaya koymak için olmazsa olmaz şartlardan biri olarak görülmüştür. Güven kavramının, güven ile ne ifade etmek istediklerini belirlemek ve fenomenle ilgili tatmin edici ölçümler sağlamak için yeterince başarı sağlayamayanyorumlayıcı bir kavram olarak kullanıldığı görülmektedir. Bu çalışmalardan da anlaşılacağı üzere güven, ikili ilişkilerde bireylerin savunma çeperlerini esneterek, bir geçiş alanı sunmaktadır. Böylelikle karşılıklı ilişki içinde taraflar güvenleri oranlarında açıklık içinde davranmaya yönelebilmektedirler.bence sende önüne duvar kuyma esnek olmaya çalış dostum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne demek bu ihtimaller üzerine konuşabiliriz ancak maddeler halinde sayayım :

1. en önemlisi ciddiyetini kaybetmiş razı oldukları şeylere senin için razı oluyomuş ama sonra sabrı taşmış

2. bişeyini görmüştür kendi içinde bir önyargıya kapılmıştır sana söyleyemiyodur kendi kendini yiyodur

3. ve son ihtimal senn nabzını kontrol etmek için sana zarf atmış acaba tasmayı takabildimmi boynuna diye..

aklıma gelenler şimdilik bunlar

0|0
    0|0
  • öfff bu ne ya bekle bir 10 dakka yazıyı okuyum cevap veriyim :D

0|0
    0|0
  • ben de bu işten bişe anlamadım

0|0
    0|0
  • esen rüzgarın şiddeti etkilemiş sizi...ancak o rüzgar ters esince dağıtmış ilişkinizi...sabır bekle ki elde ettiğin başarı sana gelsin...sessiz durma her zaman ona kendini göster...kaçmasının sebebine gelince aşktan korktuğunu bilmiyordum dersin...tamam

0|0
    0|0
  • zor bır durum ama anladıgım kadarıyla yurutebılecegınız bır ılıskı degıl malesef olumsuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmiyor seni

0|1
    0|0
    • ne alaka simdi sevmemekle

• herşeyine memnun gibi görünmüş aslında yaptığın hiçbirşeyi sevmemiş.kısacası senden beklediği hiçbirşeyi sen ona göstermemişsin.sana olan duyguları da bitmiş.

• evet doğru söylüyor haklılık payı çok fazla bir erkek bir kızı seviyormuş gibi yıllarca idare edebilir

Yükleniyor...