Hani fener 3 kupayı alıyordu ne oldu? :D

Not : Gs liyim ve fenerlileri kızdırmayı çok seviyorum :))

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Onlar anca babayı alırlar

5|3
    0|2
  • galatasaray <3

4|3
    0|1
  • Drogbaba'nin da dedigi gibi:Ins canım yaa:))

4|1
    0|2
  • Adamlar hakkyla savaştı.Ben de bir Galatasaray'lıyım.Sonuna kadar Fener'in hakkıyla yarıştığını düşünüyorum.

1|1
    1|2
  • 3'in 1'ini aldı :(:((:(:

1|1
    0|1
  • En azından her sene 3 kulvarda şampiyonluğa oynuyoruz.Süper ligte geçen yıl yarım puan farkıyla kaçtı şampiyonluk, iyi şansınız vardı kazandınız.Bu sene de çok büyük bir şanssızlık yaşamassak TR kupası yine bizim. Siz de her sene kadıköy e FB yenme umuduyla geliyodunuz ama olmuyo biliyosunuz ki :) Ve ŞL liginde de pek emindiniz kendinizden, görüldüğü gibi sizin de alamadıklarınız var :)

0|1
    2|2
    • dedim ya kızdırmak için söylüyorum. yoksa bende üzüldüm fenerin avrupadan elenmesine :) bu arada biz şampiyonlar liginde iddalı değildik. kim söylerse yalan söyler. koskoca takımları yenemiyeceğimizi biliyorduk biz. gidebildiğimiz yere kadar gittik :)

• kişi ismi mi verim :) çok saçma bir düşünce içerisindesin :D

• tabiki kişi ismi verme. ama senin etrafındaki birkaç densiz yüzünden bütün gs alemini aynı düşüncede diye nitelendiremezsin :)

• Sorunu 3 gün sonra gördüm ve erken görseydim senden intikamımı alırdım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dahada dün kupamıza teneke parçası diyorlardı Ne oldu? Şimdiden gökhan gönülü bahane ediyorlar yok rakip sert oynamış yok çok baskı vardı bilmem ne. Ya ne bekliyordunuz finale çıkmak o kadar kolay mı? Savaşmadan g*tünden ter akmadan nasıl kazanacaksın o kupayı. Galatasaray zamanında o kupayı aldığında kimlerle kapışmadı ki, kimlerle savaşmadı ki?

Yiğidi öldürün hakkını yemeyin. Fenerbahçe Benficayla oynadığı ilk maçta onları alkışladık çünkü fenerbahçe gerçekten iyi oynadı ama ikinci maçta ise kaleye adam akıllı şut yoktu bunuda siz kabullenin artık.

2|1
    0|0
  • Ben de fanatik GS liyim bro Uefa'yı kaybettiklerine üzüldüm

Ama onun dışında beter olsunlar ameka fdklgkjldf

2|2
    1|1
    • ne yalan söyliyim bende uefayı almalarını isterdim. sonuçta türkiyenin büyük bir reklamı olurdu.

• 3ün 1 i kaldı bakalım alabilicek mi :)

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|2
  • 5* verdim gör şimdi eksileri dostum =)

1|1
    0|2
  • ben senin yerinde olsam kızdırmak için fazla uğraşmazdım

0|2
    2|2
  • Çok komikmiş kardeş

0|0
    1|2
  • inciswf.com/1287946508.swf

0|0
    0|0
  • sezona 3 kupa hedefiyle baslayan fener yine 3ün 1ini alacak gibi gorunuyor