Bale yapan varmı?

Bale ile uğraşan var mı uğraşıyorsanız nerde, Ankara Aslı Bale nasıl özellikle hocalar

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben 6 senedir Ankara aslı baleye gidiyorum ve harika bir yer aynı zamanda işini çok ciddiye alan ve iyi eğitim veren bir yer en önemli ayricaliklarından birisi de dünyaca ünlü Royal Acadamy of dance e (İngiliz kraliyet dans akademisi yani RAD a) üye olmasi şimdi RAD programını anlatmak gerekirse 3-5 yaşlara baby ve primary class var 6 yaşında grade (sinif) 1 e başlıyorsun o da en erken sonra grade 8 e kadar level ler var grade 8 den sonra Royal Acadamy sertifikası alıp mezun olabiliyorsun şu anda grade 8 deyim ben ama devam etmek istesen de ileri düzey siniflar var ıntermediate, ıntermediate 2, advanced foundatition,1 ve 2, solo seal gibi zaten solo seal dan mezun oldun mu daha başka gidebilecek bir sınıf yok her grade bitiminde londradaki ana Royal Acadamy binasından öğretmenler gelip seni tüm sene boyunca öğrendiğin şeylerden sınava tabi tutuyor sınavdan 55 in üstünde alırsan geçersin ve puan aralığına göre bronz gümüş ya da altın madalya ve sınıf bitirme sertifikası alırsın 55 in altında alırsan hiç bir madalya almazsın sadece üstünde puanın yazan belgenin gelir ben şu ana kadar hiç 55 in altında almadim ve hep gümüş ya da altın madalya ama tabi 55 in altında alan var kursta ayrıca sinavlarda şu ana kadar alınan en yüksek not aslı balede 99 bence bundan da anlaşılıyor ki çok kaliteli bir kurs aslında kurs da denemez okul gibi bir yer 4 farklı salon var (pembe, yeşil, mavi ve sarı salon) kurs cmt. Ve pazar günü grade 1-3 arası 1 saat veriliyor grade 4 de cmt. 1.30 saat pazar 1 saat grade 5 ve 6 iki günde 1.30 saat grade 7 ve 8 de 2 saat kadar sürebilir ders süresi ayrıca ders programı gibi her gün hangi sınıfta olacağın kapının üstünde yazıyor ki bu yüzlerinden okula benzetiyorum aslı baleyi 2 katlı bir yer üst katta sınıflar kurucunun odası ve veli oturma yeri alt katta piyano sınıfları ve soyunma odası bulunuyor ayrıca çok iyi bir öğretmen kadrosu var ve aslı baleden mezun olup güzel sanatlara ya da yurt dışındaki bale okuluna giden çok sayıda öğrenci var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Bu site için fazla entellektüel bir soru oldu:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...