Klima çalışırken spor yapılır mı?

klimanın çalıştığı buz gibi küçük bir odada spor yapılır mı hasta falan olur muyum ter+ soğuk faaln aşırı terliyorum bu yazın sıcağında spor yupsam ölürüm klimayı açarak mı yapsam yoksa üşütür müyüm

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• senin sorduğun soru Nasıl bir soru bir düşün söyle uzaktan mantıken kilo vermen için ter atman gerekiyor buz gibi odaymış öyle kolay değil o işler 47kg vermiş biri olarak konuşuyorum

1|0
    0|0
    • bende önceden kilo verdim zaten ben kışın bile oluk oluk terliyorum oda soğuk olsada terlerim sadece daha rahat olur diye öyle yapmayı düşündüm çünkü cidden çok çok aşırı terliyorum

• ben küçükken diyetisyene gidince öyle olmuştu saçma sapan bir diyetti ama şu an gidiceğim doktor iyi arkadşalrımdan falan gidenler var gayet sağlıklı kilo verdi arkadaşım diyetisyen olmadan yapılınca sağlıksız oluyor önemli olan iyi diyetisyen bulmak

• Hımmmm iyisini bu devirde bulursan ne Mutlu sana... Ben kg verdikten sonra gittim Ada'm inanamadı kaç gün test yaptı hiç unutmam git gel eziyet olmuştu sonra dicek laf bulamıyorum dedi sıra bekleyenlere gösterdi o derece :D

En İyi Kız Görüşü

• Amaç zaten spor yapıp terlemek klima ile bu ne derece mümkün sence ve evet hasta olursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla terlersen senin için daha iyi olur

1|0
    0|0
  • buz gibi yapma odayı sende
    23-25 derece arasında çalış ve normal terle.
    çok terleyen tek sen değilsin. ne güzel işte atıyorsun toksinlerini
    arada taze nefes almaya bak.

1|0
    0|0
  • üşütürsün klimayı kapat

1|0
    0|0
  • Zaturre bile olursun

1|0
    0|0
  • bence amaç terlemek zaten klima gereksiz

1|0
    0|0
  • Uapma

1|0
    0|0
  • Çalışma klimayla

1|0
    0|0
  • klimayı açmazsan apış aran yapış yapış olur :S

0|0
    0|0
  • Terlede kilo ver ne klimasi duba gibi olmusun zaten

0|0
    0|0
  • zatürre olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Abartmadan açarsan sıkıntı yok. Terlesen ne olacak gider duş alırsın

1|0
    0|0
  • Klimayı aç ora soğusun sonra klimayı kapat sporunu yap

1|0
    0|0
  • Klimayı açma bence. Çünkü terliyorsun bide soğuk hava geliyor hasta olursun. Klimayı açmadan sporunu yap

1|0
    0|0
  • Bence iki güne kalmaz hasta olursun 😊

1|0
    0|0
  • Çok düşük sıcaklıkta çalıştırmamalısın.

1|0
    0|0
  • Net üsütürsün

1|0
    0|0
Yükleniyor...