Oglum Biricik Muhabbet Kusum Nerdesin?

merhabalar iyi aksamlar herkese.Moralim cok bozuk.Canım o kadar acıyor ki.7 aydır her zaman ilgiyle sevdigim baglandıgım ailemizden biri gibi saydıgımız muhabbet kusumuz bu sabah evden kactı.Kactı diyorum ama cıktıgını bile görmedim evde oldugum halde.Oglum, cok alısmıstı bana, kahvaltı da agzımdaki lokmaya gelir, beni görünce sımarır, kafesinin kapısını acmaya calısır, basımıza konar, kulagımdaki küpeyi ısırırdı. Bir kus olsa bile bir canlıya o kadar baglandım ki.O kadar sevdim ki.Ailemdeki kisilere bile bu kadarını yapmadım.Aldıgım sanırım 1,5 aylıktı.Şimdi 1 yaşına bile girmedi.Göremedim onun ceresinin renk degistigini, gözlerinde çizgiler cıktıgını. Oglum gitti canımdan parca koptu sanki. Bütün gün agladım. O benim ilkimdi. Hayvan korkusunu onunla attım ben. Siz de bu acıyı yasadınız mı?:(

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum. Bunu 2 kere yaşadım.

Benim de bir muhabbet kuşum vardı. İsmi de Zagor'du. Ne yazık ki kuşbeyinli amcamdan daha akıllı olan muhabbet kuşum kaçtı ve bir daha bulamadık. Üzüntümüz çok büyük oldu. Uçup giderken arkasından mutlu olmasını diledim. Açta açıkta kalmamasını istedim. Çünkü o bir evin tatlı Zagor'uydu.

İkinci vakamız, profil resmimizde görülen yakışıklı arkadaşımız NURİ. Sarışın olmasını Nuri Alço'dan alan bu arkadaş ailemizin bir ferdi gibiydi. Birlikte geçen 13 güzel yılın ardından ne yazık ki küçük bedeni artık ömrünün sonuna geldiğini söyledi. O kadar üzgündüm ki mucizevi birşey olsa ve şeytanla küçük Nurimin hayatına karşılık tam 7 tane akrabamı anda teslim etmeye hazırdım. Kendi ellerimle gömdüm onu ön bahçemize. Küçük kardeşimi, en iyi arkadaşımı, sevgi yumağımı kendi ellerimle gömdüm. Onu düşünmeden geçirdiğim bir gün bile yok. Geri gelmeyeceğini biliyorum ama bana yaşattığı her saniye için onu sonsuza kadar kalbimde taşıyacağım. Ailem, sevdiklerim, arkadaşlarım olabilir ama küçük tatlı Nuri'm artık kalbimde yaşıyacak.

Masum ve sevgi solu bir canı böyle aniden kaybetmek insanı çok kötü yaralıyor ama sonra onu tıpkı eskisi gibi sevmeyi öğreneceksin. Evet yanında olmayacak ama kalbinin onun sevgisiyle dolduğunu anlayacaksın. Ona dokunma şansın olmasa bile içinde onun sıcaklığını hissedeceksin.

1|0
    0|0
    • çok iyi anlatmışsınız.hayvan sevgisi evet çok başka birşey ama herhangi birşeye çok bağlanmak da iyi degil.ben bu huyuma kızıyorum.şu an bile aglıyorum.halime üzülen anneme daha fazla acı hissettirmemek icin sessizce.

• sizi bana Allah gönderdi teselli icin.2 gündür aglıyorum O dayanamadı sizi buraya yönlendirdi.

• estagfurullah, mahcup ediyorsunuz beni.Siz şimdi acı çektiğiniz için farklı bir düşünce yapısındasınız.Aklınıza hep kötü kötü şeyler geliyor.Biraz zaman geçsin, sakinleşince sizde benim gibi düşüneceksiniz.Kendinizi kötü duyguların yönetmesine izin vermeyin.Sevgi gibi acı da var hayatta.En yakınlarımız bize bunu verince daha da acı oluyor.Bence ilk önce anne-babanıza sarılın.Oğlunuz size giderken son bir iyilik yapmış kabul edin.Sevdiklerinize onları sevdiğinizi gösterin.Özel bir olay beklemeyin

Erkekler Ne Diyor 7

• benimde muhabbet kuşum ölmüştü agladm baka baka o güzel hayvanların verdigi zevki keyfi hiç kimse veremiyor geçmiş olsun yapacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Kargalar yemiştir onu...

1|0
    1|2
  • 3 SENEDİR BERABER OLDUGUM KUŞUM İLKİM DAHA DÜNE KADAR EŞEKLİK YAPIYODU AMA BUGÜN YOK :( BABAMLA TEMİZLİK YAPIYODUK CAMI ACSAN DAHİ GİTMEZ AMA TEMİZLİK YAPARKEN BAKTIK KUS YOK ARADIK EVİ HERYERİ ARADIK BULAMADIM KAPIDA KAPALIYDIII NASIL ÜZÜLDÜMM O BENIM HERŞEYİMDİİ ARADIK BULAMADIK VE HALA AĞLIYORUM :(

1|0
    0|0
  • benimde bir muhabbet kuşum vardı.. sarı renkli adı limondu .. 10 yıldan snra öldü.. o kadar üzülmüştüm ki:( seni çok iyi anlıyorum. inş bulursun

1|0
    0|0
  • benim erkeğin yanına bugün bir dişi geldi sarı yeşil seninse kuş emin ellerde benimki ona iyi bakıyor :D

1|0
    1|0
  • Camı açık bırak bir umut dışarda beslenemezse gelir belki

1|0
    0|0
    • bütün gün kafesi dısardaydı ama ev alcakta oldugu icin gördügünü bile sanmıyorum

• olan insanlara oluyor acı cekiyorum

• evet üzülüyor insan ister istemez o kadar emek veriyorsun seviyorsun hatta bağlanıyorsun

• evet benimde tavşanım vardı 5 ay bizdeydi annem başkasına verdi 1.5 ay oldu hala kendimde değilim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Küçükken bir kuşum kaçmıştı, diğeri de ölmüştü.Kimse onlar gibi demiştim.Ama 2 yıldır yeni muhabbet kuşum var ve onu çook daha fazla seviyorum ona çok bağlandım:) Yani yenisi eskisini unutturuyor merak etme.

1|0
    0|0
    • ben yenisini alamam.ayrıca hayvan sevgim bitti.ben de herşey bitti.

• Ben ölen kuşuma şiirler bile yazmıştım ölünce çok kötüydüm.Sonra sevdim yeni kuşumu hem de çok.Neyse geçmiş olsun sana da

• teşekkürler.

• dün sabah da benimki kacti yenisini aldim.

1|0
    0|0
  • neden benim kuşum böyle yapmıyor bana:(

birtek yaptığı,misafir vaken gizlenip ben varken çıkıyor:(

1|0
    0|0
  • benim de köpegim ölmüstü :((((((((((((((

1|1
    0|0
  • Onlar evin bireyi olurlar, senin hayatının parçası hatta anlamı. Hayvan sevmeyenler asla anlamadıkları gibi köstek olurlar böyle durumlarda...

Gerçekten çok zor bir durum, umarım bulursun onu... :(

1|1
    0|0
  • benim de kuşum öldü. arkasından ağladım.depresyona girdim.

1|0
    0|0
  • Benimde ölmüştü muhabbetim kuşum, çok üzülmüştüm. Seni iyi anlıyorum.

1|0
    0|0
  • Benim kuşum kaçmısti komşumuzun arkadaşının evime gitmiş o da almış. Sonra yan komşumuza bayram ziyaretine gelmiş ve bir kuş bulduğunda bahsetmiş. Yan komşumuza da kurumun kaçtığını söylemiştim. O da sahibini tanıyorum diye kuşu alıp bana getirmişti. (Biliyorum çok kötü bir şey.) 1 kuşum ölmüştü bu 2. Kuşum. Ben niye bunlar hep benim başıma geliyor diye ağlamıstim. İnşallah döner kuşun. Sadece sabırlı ol😊

0|0
    0|0
  • kaybolan kuşunuz ne renkti nerede kaybettiniz şehir öğrenebilirmiyim ve ne zaman

0|0
    0|0
    • bugün bir kuş bulduk

• BURADA YORUMLARDA TARİH YOK TA

• BÖYLE BİR İHTİMAL AZ DA OLSA OLABİLİR DÜŞÜNCESİYLE BUGÜN BULDUĞUM KUŞ İÇİN SAHİBİNİ ARAMA GİRİŞİMİNDE BULUNMAK İSTEDİM. bu siteye tekrar ulaşamam sanırım kaydoldum ama bana ulaşmanız da mümkün olamayacak sanırım eski mesajları okuyorum son mesaj hakkım ovunc. aydin@gmail. com

Yükleniyor...