Arkadaşlar yardım lütfen..

Sevgilimle dün gece tartıştık bana yarın düğün var dedi bende gitme dedim arkadaşımın düğünü her gün yüzüne bakıyorum dedi bende gitmeni istemiyorum dedim tekrar. daha sonra uyuyalım dedi bende tamam uyuyalım dedim namaz kılıyordum görmedim aradığını tel sessizdeydi 5 10 dakika sonra aramış birde mesaj atmış mesajda uyuyalım dedim ama uyku tutmadı şimdi demiş bende mesaj attım sen uyuyalım diyorsun söyleyecek bir şey bulamadığın için dedim . aradı beni neden açmadın dedi bende namaz kılıyordum dedim ne dua ettin dedi bende böyle böyle dedim ettiğim duayı nasıl anladıysa bana yine uyuyalım dedi .. lafın kısası bu akşam düğün var arkadaşının ben gitmesini istemiyorum ama gitme dersem kavga ederiz diye de korkuyorum gitmemesi için nasıl ikna edebilirim sizce ne yapmam gerek o beni akrabamın düğününe göndermemişti ..

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf inat için mi gitmesin istiyorsun yani o izin vermedi senin gitmeni diye ?

0|0
    0|0
    • hayır tabiki de ben çok kıskanç biriyim orada kız olur şimdi :)

• Aynen böyle söyle ona o zaman.

• Çok afedersin de bu kıskançlık boşa değil demek ki. Sen orada kız çok olur birini bulur diye düşünüyorsan demekki sen de düğünlere erkekelre bakmak birileriyle kırıştırmak için gidiyorsun. Yani kişini zikri neyse fikri odur...

Erkekler Ne Diyor 1

• Sizinki de asiriymis biraz evlenirseniz evden de cikarmaz seni simdiden boyleyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alemsiniz ya adam ayrilma noktasina getirme cok agkarsin o zama. Guven olsun biraz da allah allah. Sinir bozuyonuz eleme adami ne sıkıyon ki. Hayret bir sey

0|0
    1|0
  • cok agkarsin o zama.

0|0
    0|0
  • zornuşşş bee

0|0
    0|0
  • bırak gıtsın bıras eglensın onunda hakkı hem erkektır lafını gecıremezsn kolay kolay olan sıze olur :S hem arkadası gıtmelı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...