Eski sevgiliden arkadaş olur mu ? neden bunu benden istedi sizce ?

2 gün önce eski sevgilim aradı hattıımı felan değişmiştim numarımı nerden buldu bilmiyorum.herneyse aradı açtım,sen kimsin felan dedim konştuk birşeyler dank etti kafama dedi, arkadaş kalalım diye ısrar etti seni her dakika arıcak halim yok sadece konuşalım sonuçta düşman değiliz dedi.benimşu ansevgilim olduğunu bildği halde cok ısrar etti bende olmaz bana göre cok yanlış istemiyorum dedim ve kapattım. ama gayet rahat konuştum ne nefret dolu nede samimi konştum. sizce iyi mi ettim ? cok çektirmişti bana zamanında simdi neredeyse 3 senelik olmuş bir beraberliğim var neden şimdi karşıma cıktı ki p.ç :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilinin arkadaşlığına hiçbir zaman ihtiyaç yoktur. ayrıca uzun süreli bir de ilişkin var. hiç riske atmanın gereği yok. yapılabilecek en doğru şeyi yapmışsın.

1|0
    0|0
    • evet bende uzun ilişkim var diye korktum zaten onu seviyorum ve bunu ona yapamazdım...

• rica ederim mutluluklar size de :)

• Çok teşşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Eski sevgiliden ancak olsa olsa eskimiş anı olur. Arkadaş oluyorsan senin de ona karşı hislerin var demektir. Bunun da sonu hiç hayır olmaz bilmem anlatabildim mi?

1|0
    0|0
    • peki böyle birşeyi neden onca zaman sonra istediki benden. pişmanlıkmı sadece yoksa ona karşı kırgınlığm var diye mi ? zamanında cok ağlamiştim onun için...

• bakmıcam bakıpta onu mutlu etmicem :)

• İşte bu :) Helal olsun sana :) Güven bana mutlu olmaya bak üzülmeye değil :)

• Hayir. Sadece insanlarin ayrildiklari insanlarla sürekli bulusup görüsmesini anlamiyorum. "Tanistirayim yeni sevgilim, eski sevgilim,bu da eski sevgilimin yeni sevgilisi, bu da yeni sevgilimin eski sevgilisi. Ne güzel degil mi? Hepimiz birbirimizin her yerini ezbere biliyoruz!" :)

0|0
    0|0
  • Diyor ki eğer birini bulamazsam senle arkadaş olarka ön hazırlık yapayım sonra nasıl olsa sen elime düşersin safsın yedek kulübesinde kal cebimde dur demiş sana bildiğin.

0|0
    0|0
  • Sevgilin ağzına sıçar sakın konuşma bidaha.

0|0
    0|0
    • numarayı tanımıyordum kız arkadaşlarım arar genelede, erkek hiç aramaz ondan açtım suratınada kapamadımki ona karşı hiçbişe hissetmedğimi anlasın diye rahat konştum ve istemedğimi söyledim. daha açmam zaten yoksa gerçekten sonum olur :D

• takma kafana sen doğrusunu yapmışsın

0|0
    0|0
  • arkadaşlıktan ileri gider o. şans verme bence

0|0
    0|0
    • vermedim zaten bende diyordum acaba ben mi katı düşünüyorum ama içim rahatladı şu yorumları görünce nekadar doğru birşey yaptğmı anladım tekrar ve arkadaş kalsam sevgilime cok büyük hakszlk yapıcaktım ve o pisliği mutlu edicektim.

• sevgilin başta buna karşı çıkardı bir kere. onu geçtim, ondan önce senin iyi kötü yaşadıklarına saygın vardır.. eski de olsa sevdiğin çocuğa arkadaş gözü ile bakamazsın ki

• sanki arkadaşınmı yok onun arkadaşlığına ihyiyacın yokki salla gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eski sevgiliden arkdaaş olmaz.

0|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmışsın cünkü mantıken neden arkadaş kalmak istesin ki?

0|0
    0|0
    • eskiden tanışmişlğimzda vardı baya cocukluktan sonradan sevgili olduk belkide uzun zamana dayandğı için tanışklğmz belkide pişmanlık bilemiyorum...

• Pismanlik emin ol sebebi pismanlik.Surunsun it :D

• :D evet hakediyor sürünmeyii

• İyi yapmışsın .

erkek arkadaşınla aranı falan bozar. Gerekirse telini değiştir yine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...