Turkiye milli takiminin teknik direktoru olsaniz hangi futbolculari alirsiniz kadroya ?

Turkiye milli takiminin teknik direktoru olsaniz hangi futbolculari alirsiniz kadroya ? bir 11 cikartalim arkadaslar zahmet olmazsa kolay gelsin..

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tolga(4-5-1)

Gökhan gönül-Egemen-Toraman-İsmail Köybaşı

Olcan,Arda,Selçuk,Emre,Sabri<3

Mevlüt

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tolga zengin,gökhan gönül,ismail köybaşı,i.toraman,egemen korkmaz,selçuk inan,arda turan,oğuzhan özyakup,olcay şahan,salih uçan,alper potuk.

0|1
    0|0
  • direk yedekler için semihi alırdım o bir uzman :D

0|4
    0|0
  • 11 çıkartamam ama kadroya bunları alırım ;

Onur Kıvrak,Cenk Gönen,Ersan Gülüm,Egemen Korkmaz,Bekir İrtegün,Selçuk İnan,Olcay Şahan,Arda Turan,Oğuzhan Özyakup,Gökhan Gönül,Semih Kaya,Umut Bulut,Burak Yılmaz,Ömer Şişmanoğlu

0|1
    0|1
  • Dsardayim eve donunce mutlaka cevap vercem sevdim bu soruyu :)

0|1
    0|1
  • Burak yılmaz,mehmet topal,salih,alper,emre çolak neyse ben biraz düşünym :D

0|0
    0|2
  • Bayerni toptan alırdım.

0|0
    0|0
  • kadro almama gerek mi var ? barcelona takımının başına geçerdim

iniesta messi <3

0|0
    4|2

Erkekler Ne Diyor 11

• sinan bolat , semih kaya, ömer toprak , gökhan gönül ,sabri reyiz , arda turan , nuri sahin , kerim frei,olcay sahan,burak yılmaz,mustafa pektemek

1|2
    0|0
  • onur---gg,toroman,serdar aziz,ismail köybaşı---selçuk i,emre---arda turan,olcay şahan,olcan adın--burak yılmaz

0|2
    0|0
  • valla baya çıkartıp almak lazım o kadroya malum abdullah hoca çok iyi b kadro yapmış bozmak zor oluyo :D:D

0|1
    0|0
  • Genç dinamik yetenekli gelecek vaad eden ne kadar Türk vatandaşı oyuncu var ise alırdım. Araya da her bölgeye atıyorum sağ kanada Arda gibi yaşı çok ilerlememiş oyuncuları alır serpiştirirdim.

0|1
    0|0
  • şuanda çıkarılan kadrodan şu oyuncuları hiç çağırmazdım: emre,bekir,tunay,sercan,mevlüt

0|1
    0|0
  • Muhakkak ki Servet Çetin.

0|1
    0|0
  • Kalede İzafi, Geri dörtlü pollux,mechull,hıdır,şevket, Orta Saha ash,taro,rep,deimos, Forvet : adam kalmadı başa dönüyom izafi ve pollux kflşfddfdfkjlfjf

1|0
    3|3
  • Gökhan töre , emre çolak , olcay sahan , oğuzhan özyakup , necip, alper potuk ,

2|1
    0|0
  • alacağımı değil de volkan demireli kesinlikle kadrodan çıkartırdım

1|1
    0|1
  • bizim mahallenın cocuklarını bide yeğenleri koysam kesın 2016 da fransadayız

0|1
    0|1
  • fenerde oynayan caner i*nesini almazdım uyu oluyum pije

0|1
    0|1
Yükleniyor...