Sporla ilgilenen fitness yapan vücut geliştiren arkadaşlar bir bakabilir mi?

Arkadaşlar spora başlicam cok zayıfım kilo almak için gidicem istedigim fizige sahip olmam için kaç ay çalışmam gerekiyor şu an 45 kiloyum 55 kilo olmak istiyorum çelimsiz göründüğüm için ek olarak karbonhidrat tozu kullanıcam. spor yaparak kaç ayda güzel bir fizik elde ederim , kısacası at gibi bir fizik

0|1
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme düzenine bağlı. 4-5 ayda toparlayabilirsin. Bana sorarsan toza hiç girme normal yediğin besinlerin öğününü artır çok daha faydalı olur.

1|1
    0|0
    • Yemek yeme konusu zaten sinirlerimi bozan kilo alamıyorum çok yesemde hemen eritiyorum. merabolizmadan kaynaklı galiba. yemekle olmuyo kesinlikle kilo aldırmıyo bana gainer le kaç ayda toparlarım

• Bunu denicem teşekkürler 😊👍

• Hadi bakalım :)

En İyi Kız Görüşü

• 1 yıl gel sonuç almaya basliyicaksin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zaman söyleyemem ama çok güzel noktalara gelebilrsin yalnız toz tavsiye etmiyorum sağlıklı karbonhidratlar tam tahıllı olanlar sebze meye tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • 5-6 ayda en fazla oda ulaşırsın

1|0
    0|0
  • Spor a gitmeyle hemen hayalindeki gibi olamıyorsun aylar geçer başarman için belki yıl...

1|0
    0|0
  • 1 1.5 yil

1|0
    0|0
  • 2 ayda taş gibi olursun.

1|0
    0|0
  • karbondirat tozu bildiğin şeker yani kullanma aldıklarının hepsini yağ olarak alırsın sonra bide onları vermek için ekstra salon aidatı ve supplement alırsın:) salon hocanmı önerdi karbonhidrat tozunu

0|0
    0|0
    • heralde yani zaten nerden para kazancak

• karb tozu dediğin şey weight gainer bana sorarsan kullanma içinde bolca yağ var.

Düzgün diyet yazacak biri varsa 10 kiloyu 8-9 ayda yavaşça alırsan çok güzel bir fiziğin olur
    10 kiloyu 2 hafta içinde alman da mümkün ama büyük bir kısmını yağ olarak alırsın ve istediğin fiziğe sahip olman biraz zorlaşır.

0|0
    0|0
  • bu sorular cok soruldu be keske bu soru icin uye olmasaydij

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenme ve doğru antremanla 6 aydan sonra değişiklikleri hissedersin, gözle görünür değişim olur.

0|0
    0|0
    • Hocada öyle diyor 6 aya kadar hiç bişey bekleme dedi

• Vücudun alisma ve gelisme süresi bu şekilde sabırlı olursan eğer, istediklerini elde edersin

• Toza gerek yok yemek yemeyi deneyebilirsiniz bence istemeden alırsınız kilonuzu :)

0|1
    0|0
    • Ben yiyip yiyip kilo alamayanlardanım ya 😒 spora daha öncede gitmiştim çok yemek yemege basladım kilo aldm. simdi bıraktım sporu kilo veriyorum

• O olmazsa fit olamazsın işte düzenli beslenme şart

• Kesinlikle 👍

• Cok azimli olman saglam yemen lazim.. iki uc aya etkisi gorulur

0|0
    0|0
  • İstikrarlı bir şekilde 8 Ayda istediğin vücuda sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Senin azimine beslenmene genetigine göre degisir dostum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...